Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herefájdalom? Kb. egy hete...

Tihy44 kérdése:

Herefájdalom? Kb. egy hete súlyzós edzés után (rögtön a súlyok letétele után) erős herefájdalmam volt (jobb here), ez megtörtént már vagy 3x,1x kb 2 hete,2x a mostani napokban. Edzés után még egy pár óráig fájt, VAGY hasizom feszítése után.

Figyelt kérdés
2019. márc. 17. 17:25
 1/8 A kérdező kommentje:
Utána néztem már a sérv meg a viszér tüneteinek,de nekem nincs hányingerem,sérvre utaló csomó,vagy kiálló erek. Persze mindenképp megyek orvoshoz.
2019. márc. 17. 17:27
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Talán le kellene állni az eszement emelgetéssel. Lehet, hogy úgy érzed jó ez neked, de látod hogy mégse. A szervezet egy nap mindent megbosszul:/
2019. márc. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Talán meg kellene kérdezni,hogy mekkora súlyt emeltem,mert amekkorákat emeltem,az egyáltalán nem volt sok. Nem erőltettem túl magam,nem fájt a kezem annyira,hogy úgy érezzem,hogy leszakad. Tudom a következményeket,ritkán eddzek súllyal,általában saját testtel való gyakorlatokat végzek,de csak súlyok után volt fájdalmam. Segítséget szeretnék,nem holmi hülye kioktatásokat. Tisztában vagyok én is azzal,hogy mit csinálok. Köszi.
2019. márc. 17. 17:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem értem a mindatban mi a kérsés mert csak ennyi van: herefájdalom? Mit akarsz pontosan tudni??
2019. márc. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*mondatban a kérdés...
2019. márc. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat,nem fogalmaztam meg elég jól,de ennek az oldalnak annyi kritériuma van,amikor felteszek egy kérdést,hogy a fél bekezdésemet ki kellett törölnöm. Az lenne a kérdésem,hogy ez milyen problémára utalhat? Milyen betegségre esetleg?
2019. márc. 17. 17:45
 7/8 anonim ***** válasza:
A leirásod hereviszér tüneteire utal .
2019. márc. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Orvos mit mondott?
2019. júl. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!