Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Cseng a fülem már több ming...

Monteveres kérdése:

Cseng a fülem már több ming egy hónap óta, el fog múlni?

Figyelt kérdés

Még anno kb február elején megfáztam és azóta cseng. Már voltam akkor fül orr gégésznél és azt mondta hogy csak behúzódott a dobhártyám mert ráment az influenza és adott orrcseppet. Nos a fülcsengés nem múlt el, elmentem hozzá ismét hat hét múlva de nem mondott semmit csak adott beutalót hallásvizsgálatra. Nos a vicc az hogy ugye koronavírus miatf a dokihoz is nehéz volt eljutni az audiológián pedig eleve nem fogadnak senkit. Googlen rákerestem és azt írják hogy ha akut fülzúgás akkor elmúlik három hónap alatt de minnél hamarabb dokihoz kell vinni vagy krónikussá válhat. Am igaz ez? De az a doki nem mondott semmit nem is adott gyógyszert, és most nem tudom mihez kezdjek mert hetek óta aludni se tudok zene nélkül, bele fogok őrülni! Valaki esetleg tudna tanácsot adni vagy elmesélni hogy ha akut fülzúgása volt akkor mihez kezdett és hogy múlt el?

(Amúgy azt olvastam hogy genetikailag is lehet örökölni a hajlamot a tinnituszra és anyukámnak pont ennyi idősen volt mknt nekem és pár hónal után elmúlt)



#fülcsengés #tinnitusz #akut betegségek
2020. márc. 31. 00:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem középfülgyulladás után kezdett zúgni a fülem hol hangosabb hol halkabb. 2x voltam hallásvizsgálaton ott mindent rendben találtak utána 2 orvos is megnézte azt mondták minden rendben csak a stressz okozza pedig tudom hogy valami nincs rendben hiszen ha fújom az orrom ha rágok van hogy pukkan egy nagyot.

Ennek már másfél éve sajnos a zúgás megmaradt:(

2020. márc. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szedjem ginkgo bilobat naponta, az segíteni fog rajta. Kb 2-3 het míg érzed a hatasat, szóval kitartás. Ha elmúlt a járvány, akkor menj orvoshoz. ( sajnos tényleg kronikussa valhat, nekem az lett: Későn kaptam meg az infúziót, amit erre szoktak alkalmazni) Evek ota ginkgo bilobat szedek, ez segít. Ha abbahagyom, felerosodik a fulzugas, es felo, hogy visszaromlik a hallas-om.
2020. márc. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!