Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Belső remegést érzek a testemb...

Belső remegést érzek a testemben és a fejemben még a szemeimben is. Ez lehet pánikbetegség?

Figyelt kérdés
Már vagy 6 honapja belső remegést érzek állandóan, sokszor remegnek a kezeim is. Meg úgy érzem hogy állandóan billegek meg a tárgyak mozognak körülöttem. Az orvosom szerint pánikbetegségem van mivel a vérképem jó és a pajzsmirigy hormonok is jók. Szerintetek tényleg pánikbetegség vagy mi bajom lehet?

2020. ápr. 2. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha az orvosod szerint az, és a vizsgálatok nem utalnak más betegségre mi honnan tudnánk. Valami gyógyszert, nyugtatót, bármit kaptál rá?
2020. ápr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pszichológushoz kaptam beutalót. De mivel munkanélküli vagyok nem tudnám ki fizetni a kezelést. Azért tettem fel itt a kérdést hogy hátha más valaki is át élt ilyesmit és van tapasztalata hogy mi lehet a gond. Én úgy vélem hogy az orvosom nem vizsgált ki rendesen.
2020. ápr. 2. 14:45
 3/10 anonim ***** válasza:

Próbáld a jutub keresôbe: feszultsegoldás

Esetleg írj a stresszdoki.com -nak

2020. ápr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Történt azóta előrelépés az ügyedben?
2020. júl. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A tünetek még mindig meg vannak. A múlt héten voltam Endokrinologusnál vérvételen, állítólag nézik az összes hormonokat. Majd juli 21 én tudom meg az eredményt.
2020. júl. 11. 14:09
 6/10 anonim ***** válasza:
Magán úton voltál? Pontosan milyen hormonokat néznek? Mert az államiban nekem csak pajzsmirigyet néztek nagy nehezen.Remélem sikerrel jársz!
2020. júl. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Külföldön élek, itt nem lehet magán úton menni. Én sem tudom pontosan hogy mit néztek, majd ki derül 21-én.
2020. júl. 11. 23:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Értem. Ha esetleg lesz időd oszd meg légyszi!
2020. júl. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi lett veled? Én is igy vagyok☹️
2021. okt. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
D vitamin hiányos voltam. Ahogy el kezdtem nagy dózisú D vitamint szedni 3 hónapra rá jobban lettem.
2021. okt. 26. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!