Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A kristály drog okozhat...

A kristály drog okozhat pánikbetegséget?

Figyelt kérdés
Vagy milyen mellekhatásai lehetnek? Mennyi ideig tart a hatása? Mennyi idő után lehet bevenni gyógyszert pl fájdalomcsillapító stb??

2020. márc. 14. 18:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve hőemelkedést okozhat?? Nagyon meg vagyok ijedve
2020. márc. 14. 18:12
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
Szerencsére igen, és halált is.
2020. márc. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnyugtattal
2020. márc. 14. 18:36
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kristály alatt szinte bármit eladhatnak, de most általában ilyen szállós katinon származékokat adnak, vagy mdma kristályt.

Bármelyikre lehet beszedni fájdalomcsillapítókat, de én még ilyen ópiátos fájdalomcsillapító tabikkal is minden probléma nélkül szoktam kombinálni.

Okozhat pánikrohamokat ~ főleg amikor megy ki a hatása.

Bármilyen mellékhatás előjöhet (izomgörcsök, remegés, hő háztartási problémák stb)

Hatása átlag 2~3 óra - és pár óra a lecsúszó..

Ha viszont lázas állapot lép fel - az simán lehet a túladagolás jele is, és akkor lehetőleg kis szünetet kell tartani.

Lehet beszedni lázcsillapítót is, de ha nem megy le a láz, vagy más tünetek rosszabbodnak - akkor lehet érdemes mentőt hívni..

2020. márc. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!