Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A ti ismerősi körötökben is...

A ti ismerősi körötökben is jellemző hogy aki influenza ellen oltatta magát nagyon beteg lett?

Figyelt kérdés
Én még sosem oltattam magam, de bárki akit ismerek és beoltatta magát, nagyon beteg volt utána rögtön és már ők sem oltatják magukat azóta

2020. ápr. 2. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én kollégáim mind így jártak. Én 31 vagyok, 10 éve kórházban dolgozom, soha nem adattam be az oltást,de beteg se voltam soha. Aki beadatta meg mindig táppénzen volt szezonban,mert betegek voltak.
2020. ápr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
5 éve mindig beoltatom magam, soha nem volt problémám. Igaz egészségesen kaptam. Azok betegszenek meg akiknél már kialakulóban van a betegség!
2020. ápr. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az idős családtagokat évtizedek óta beoltatjuk influenza ellen minden évben. Sosem volt probléma.
2020. ápr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Évente több 100 millió influenza oltás történik. Ha komoly baj lenne vele, már rég betiltották volna.

Influenza szezonban 100 emberből 2 nap múlva 10 beteg lesz. Ha beoltjuk őket, akkor is 10 beteg lesz, de nem az oltástól. Az oltásban nincs élő kórokozó, nem lehet tőle beteg az ember.

2020. ápr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!