Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hazautazás Koronavírús járvány...

Kevin576 kérdése:

Hazautazás Koronavírús járvány alatt, mégis hogyan?

Figyelt kérdés

Svájcban ragadtam és nem tudok semmit a határinformációkról, hogyan tudnék Svájcból hazakerülni Magyarországra. Autóval szeretnék hazajutni, nem fognak átengedni a/z Német, Osztrák határokon?

Olvastam Magyarba beengednek Magyar lakosokat, cserébe 2 hét karanténba küldenek. A lényeg hogy képes vagyok-e valahogy eljutni a Magyar határig?



2020. márc. 26. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Autóval necces, ha átengednek, akkor is hetekig tarthat, mert minden határon sok kilométeres torlódás van. Bérelj helikoptert!
2020. márc. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Necces-Necces.
2020. márc. 26. 16:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Konzuli szolgalat honlapjat vegigragtad? Van egy link egy terkepre, hogy hol engednek at a hataron.


[link]

2020. márc. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A Railjet-ek járnak (bár ritkítva), Zürichből is jön Bp-re, naponta.
2020. márc. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha Svájcban nincs hisztiroham akkor inkább maradj, ha feltétlen haza akarsz jönni, akkor hagy ott a kocsid, szerintem nem jutnál el idáig valahol biztos fenn akadnál.
2020. márc. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 TappancsMancs ***** válasza:

Illetve még ilyenkor a legalapvetőbb amit fel kell hívni az Magyarország Nagykövetsége Bernben.


Ott intézik a magyar állampolgárok hazajutását. Ettől még nem fogsz tudni holnap egyből hazajönni, mert jogszabályok és .... intézik. Tarts velük kapcsolatot


Egyébként a hírekből ez lejöhetett volna eddig is, világszerte így csinálják a kormányok. Magyarország is, és számos ilyen eset volt a médiában is. Mindegy. Ok.


Szerintem ha magánakcióban is jönnél, akkor is egyeztess velük, mert ismerik a nemzetközi helyzetet, és nehogy más országban ragadj ott Svájc helyett, mert azzal se sokra mész.


Magyarország Nagykövetsége

Bern

[link]

2020. márc. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!