Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet hasmenésem?

Mitől lehet hasmenésem?

Figyelt kérdés
Semmi olyat nem ettem, amit nem szoktam. Tegnap óta van, egyelőre nem sokat, de azért járok néhányszor. Ugyanazokat ettem, amiket eddig is, meg ha valami romlott lett volna akkor a család is fosna. Azt olvastam, hogy ez a korona egyik tünete is lehet... ez elég aggasztó. Más panaszom nincs és egyáltalán nem tudok rájönni mi az oka.

2020. ápr. 5. 14:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Tegnap kezdődött sok és hangos fingással. Estére lett hasmenés. Meg egész nap morog a hasam.
2020. ápr. 5. 14:16
 2/6 anonim ***** válasza:
Bármitől felborulhat ideiglenesen a baktériumflórád. Pár napog szedj Normafloret, és helyrejön.
2020. ápr. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pl. egy akármilyen vírustól is lehet.

De akár a mostanitól is.


Te tudod, hogy merre ill. kinél jártál...

2020. ápr. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sehol, 1-2 hetente 1x boltban.
2020. ápr. 5. 14:45
 5/6 anonim ***** válasza:
És, ha koronavírus, akkor mi van? Nagy eséllyel 3-5 nap alatt elmúlik és kész.
2020. ápr. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! nekem is ez van mar kb egy hete. Eloszor fajt is a torkom, kohogtem.. most neha fosas, hidegrazas
2020. ápr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!