Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pont 2 hete kaptam el az...

Pont 2 hete kaptam el az influenzát, rá 4 napra egy hétig durva hasmenésem is votl pluszban, ma meg megint lázas vagyok, nem tudok nyelni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval 2 hete csütörtök influenza, akkor vasárnaptól egy hétig durva hasmenés, a kettő együtt borzasztó volt, bár lehet a hasmenés is az influenza tünete volt.


Hétvégen kezdtem jobban lenni. Tegnap már nagyon fáradt voltam, éreztem, hogy beteg leszek. Ma már tüsszögök, szédülök, alig bírok nyelni annyira fáj a torkom és 38 fokos lázam van...


Komolyan mondom, vicc. Sajnos sok a beteg körülöttem, várható volt. Abban már rutinos vagyok, hogy a túlzott, indokolatlan fáradtság mindig betegséget jelez....


Nagyon bírom az bereket, hogy rettegnek, meg halmaznak, hogy a koronában meghalnak, a többi betegséget meg leszarják, meg kezet sem bírnak mosni, beleköhögnek a levegőbe.

De bazzki a koronától retteg, mint ha pestis lenne, meg fog halni... De közben kezet mosni, meg nem a földre csapni ki a taknyát nem megy. Így valóban belehal, mert ezt lehet tenni minden betegsége setén, hogy ügyel a higiéniára.


Nekem meg elegem van, hogy folyton a hülye igénytelen korona rettegők miatt elkapok valamit, mert más betegség nem is létezik.


2020. febr. 28. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy esetleg neked van koronád? Szereintem jelentkezz a László kórházban sürgősen!
2020. febr. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Működött a népbutítás? Miért lenne koronám. Rengeteg beteg van körülöttem, a tüsszögés, torokfájás nem korona... Nem voltam ilyen helyen, így nem indokolt. De amúgy is itthon maradok, mert bennem eddig nos volt annyi.


Igen, ez meg a másik véglet, h ogy egyet tüsszög valaki és mindjárt korona. Vagy n olvastam olyat, hogy rendőrt hívtak a jó faluban a nőre, hogy beteg. Jó, hogy nem sortűzbe állítsák, aki ebben a szezonban beteg!


Nem korona, az tuti. De aki most ebben van, mert nyilván fontos, de rettenetesen túl van tolva. Ezek az emberek az űrben éltek, hogy most ezekben a hónapokban gyakorlatilag hetente vannak ilyen vírusok, plusz a sima influenza. Iskoláb ajártatok, ajánlom, az egy fertő.

2020. febr. 28. 13:31
 3/3 alletta ***** válasza:
Puffogások helyett feküdj, pihenj, teázzál, stb. Kövesd az orvos utasításait. Jobbulást kívánok!
2020. márc. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!