Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitöl vérezhet az orrom...

Mitöl vérezhet az orrom belűlről az egyik orrlyukamban? Nagy baj? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 7. 05:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez simán lehet száraz levegőtől is..... Vagy sok orrfújástól, nekem emelt c-vitamin adag simán segített rajta.
2020. ápr. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tehát akkor semmi ok aggodalomra? Munkahelyen szájmaszkot kell viselnem és elég száraz a levegő otthon is.
2020. ápr. 7. 06:46
 3/12 anonim ***** válasza:
Száraz levegőtől lehet. A fűtőtestre érdemes progeszteron egy edényben vizet tenni. Gyakran szellőztetni.
2020. ápr. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3-as vagyok a "progeszteron" szó nem tudom hogy került oda😁 Gondolom az automata billentyűzet..
2020. ápr. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is nagyon száraz a levegő a munkahelyen, majdnem mindenkinek elő szokott jönni az orrvérzés. Ez nem betegség ha ez aggaszt.
2020. ápr. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem és fiamnak is rendszeresen vérzik az orrunk egy ideje, náthától, orrfújástól és száraz levegőtől is lehet. Tengervizes orrsparyt szoktam befújni.
2020. ápr. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a hasznos tanacsokat es s segitseget 🙂 szép napot kivanok mindannyiotoknak 🙂
2020. ápr. 7. 07:46
 8/12 anonim ***** válasza:
Pusztán a száraz levegőtől való orrvérzés nem egy normális jelenség. Jelzés, hogy alacsony a c vitamin beviteled. 2000 mg az elfogadható mennyiség, amitől ez a jelenség nyom nélkül elmúlik. Az orrvérzés azt jelzi, hogy az érhálózatod sérülékeny. Ekkor jön a toldozás-foltozás, amit a szervezet a koleszterinnel javít. Ekkor jön a koleszterincsökkentők szedése, ami a probléma gyökerét nem oldja meg. Sőt, de ebbe most ne menjünk bele.
2020. ápr. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jobb is utolsó ha már hülyeségeket beszélsz. Simán lehet csak a száraz levegő az ok.
2020. ápr. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, csak szeretnéd, nincs az az egészséges érhálózat, ami légnedvesség hiányában töredezne. Odázhatod a bajt, de az esetek 99%-ában egyszerűen skorbutról beszélünk. 2 gramm c- vitamin naponta, egy-két hét, és elfelejtheted a száraz levegőnél lévő orrvérzést. De ha Te a tünetek kezelésével megnyugszol, egészségedre. A baj, hogy az orrvérzés csak az előszoba. Aztán jöhet a tüdőembólia, szívinfarktus, stroke. Persze ehhez néhány évig használni kell az orrsprayt.
2020. ápr. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!