Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nálatok van belső remegés érzet?

Nálatok van belső remegés érzet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos eléggé stresszes vagyok és kezdődő pánikbetegségem van nos akkor jönnek ilyen dolgok ha magamra figyelek pl.lábaimba lábszár comb lábujjak ilyen bizsergés vibráló remegő érzet ezt érzem sokszor hátamba is igy egész testben mondtam ezt orvosnak mondta ez tipikus szorongás ...ahogy ráfigyelek egyre erősebben érzem.avremegést és a pánikom már váltotta ki ez hogy attól.féltem,hogy epilepsziát fogok kapni epilepsziás rohamot...nagyon félek tőle...ez az egész testben lévő remegés okozhat ilyet? :/ oh es spkszor akkor érzem mikor nyugalmi helyzetben vagyok fekszem stb. Nagyon rossz érzés reszketni...a pánikrohamok csökkentek miota pszichologushoz járok de még van velem munka a szorongásokkal...meg pl.sokszor ez nem remegéssel függ össze olyan furcsa a fejem olyan ájulásérzetet érzek..de sosem ájulok el ...ez mondjuk már csökkent ..kicsit ka éreztem olyan érzet mintha a vér az agyamba menne erősen vagy mint mikor iszol és kicsit érzed fejedbe alkoholt megüt ..de már ez csökken :) más is érzett ilyet természetesen józanul :D

És a másik még csak velem.van,hogy egy helybe nézek és nem mozdulatlan az adott pont hanem kicsit mozog? Nem forog a világ nem szédülök csak minimálisan ha elbámulok valahova mozog...mimtha picit szédülnél ..ezek veletek is vannak/voltak? Illetve remegések? Köszi válaszokat :)


2020. ápr. 7. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, ez tipikus szorongas. Minel jobban figyelsz ra, annal jobban feltuzeled. Nekem ego, forro erzes arasztja el a karomat, es melegem lesz hirtelen. Ha ez megijeszt es foglalkozok vele, nem terelem el a figyelmemet, akkor erosodik.

A szedulesszeru erzest is okozhatja a stressz. Ne figyelgesd magad, nagyon nehez tudom, de tapasztalatbol mondom, hogy minel jobban ragodik valamin az ember, annal jobban bebeszeli maganak. Ha leulsz filmezni, vagy beszelgetsz valakivel, valami massal foglalkozol, akkor figyeld meg, elmulnak ezek a tunetek.

2020. ápr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz :o
2020. ápr. 7. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!