Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha ilyet veszek fel az utcára...

Ha ilyet veszek fel az utcára nem nevetnek ki?

Figyelt kérdés

[link]


Munkámból adódóan van 4 db ilyen maszkom. Ez teljes védelmet jelentene a vírus ellen. De nem igazán akarok konfrontálódni az emberekkel. Hordjam, vagy maradjak a sima FFP3 maszknál?



2020. ápr. 8. 18:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
35%
de
2020. ápr. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
26%

Nem véd meg a vírustól. Ugyanis ahhoz teljes védőfelszerelésben kéne kimenned és miután hazamész, ami rajtad volt, azt mindig elégeted, amit pedig a boltban vásárolsz, azt mind lefertőtleníted...

Amúgy meg mi a fenének utcára maszkba menni? Mert még azt megértem, hogy ha az ember elmegy a boltba, de csak mert kimész az utcára, minek? Ha kinyitod az ablakot, akkor bejön a friss levegő, amire kimész, akkor otthon is hordjad! :D

Amúgy igen, ki fognak röhögni. Most nem lehet pár száz forintért venni rendes szájmaszkot?

2020. ápr. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
55%
Ha felveszel hozzá egy festőoverált jó eséllyel még pánikot is keltesz.
2020. ápr. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
74%
Ez munkavédelmi maszk, nem egészségügyi. Én biztos kiröhögnélek, de ezt tekintsük a saját gonoszságomnak. :)
2020. ápr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
33%
Kicsit túlzó.
2020. ápr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%
Nem, én katonaiba gázmaszkban voltam nem nevetet ki senki most mindenki el van foglalva a saját bajával, ha meg kinevetnek ki a faszt érdekel. Az a fontos, hogy te védekezel illetve azzal is törődsz, hogy ne terjedjen tovább a vírus.
2020. ápr. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
53%

#2 Jó nagy marhaságot írtál...


A kérdező nyilván nem eü sétára vennék fel, hanem frontvonalra... BKV/Tesco/kórház/posta.


1. Megvéd a teljesálarc, amennyiben kapucnis széldzseki/ overál van mellé! Szerencsére az aerosolos terjedés - ha nem kórházban van - az ember, ritka... épp ezért tökéletes védelmet nyújt emiatt egy ilyen gázmaszk. Még ha le is köhögnek a boltban.


Mi 5-en vagyunk ismerősök és barátok,3M félálarcban és kapucnis ruhákban járunk védőszemüveggel. Ruhát azonnal levetjük és mossuk fertőző anyagként kezelve.


...én ha árut veszek át, overálban teszem ebben az álarcban.


Cimbimék postára mennek, kórházi kezelésen váróban, és boltban / villamoson is hordták.


Lehet beparáztak tőle egynéhányan, de semmilyen atrocitás nem ért! Sőt kinevetés nulla. Inkább félve eltávolodtak az emberek mert EÜ dolgozónak nézik az embert.


Maximálisan működik, semmiképp se szégyelld.


Elején volt amikor FFP3 maszkban jártam... a cigógyerek direkt leköhögött, de az még nagyon korán volt...

Ma már egéazséges félelem van az emberekben, így egyáltalán nem nevetnek ki

2020. ápr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Kecskeember ***** válasza:
100%
Érdemes odajigyelni milyen maszokt vásárolj az orvosi maszk nem megfelelő a vírus ellen a legjobb azb :FFP3 maszk. És nem fognak kiröhögni, mert te csak magadat és másokat védessz egy vírustól ami világjárvánnyá bonyolódott . :)
2020. ápr. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
32%
Konfrontálódni nem fogsz attól, hogy nevetnek rajtad.
2020. ápr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

"1. Megvéd a teljesálarc, amennyiben kapucnis széldzseki/ overál van mellé!"

De ezt a kérdező nem írta. És ha nincs más mellé, akkor meg tök mindegy. Elkapja érintkezés útján...

2020. ápr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!