Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hihetek orvosomnak?

Hihetek orvosomnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pánikbetegséget diagnosztizáltak nálam...:/ ami igaz de nálam.egy ájulás érumzet váltotta ki...sokat érzem nehéznek a fejem mint akinek esik le vérnyomása elakar ájulni..de ez sosem.következik be egyre jobban figyelem ezt a bizsergést fejembe egyre nagyobb feszkó van bennem és jön remegés és alig birnak el lábaim de aztán lemegy majd ujra szorongás jön valami testi tünet és újra ez...a lényeg még nem vagyok teljesen nyugodt voltam éves vérvételen ahol minden eredményem jó volt...de még stresszeltem attól függetlenül rá kérdeztem.dokimtól azt mondta ha bajom lenne daganat pl nem rákot mutatná ki de nagy eltérések lennének értékekben és lenne további vizsgálat... oké voltam.fül orr gégészeten ott is oké volt ...minden neurologussal beszéltem ott sem volt semmi probléma...neurologusnál de nem tudom elhihetem e ezt mert ctre nem küldött el egy orvos sem sem mr-re és eegre sem..mit tegyek? Elmondtam tüneteim azt mondták ez nem agydaganat de gépek nélkül hogy hihetném el? Meg a folytonos remegés is...belül sokszor remegek ha magamra figyelek az parkinson kór jele...de azt mondták nekem.28 évesen az nincs minden féle gépi vizsgálat nélkül..


2020. ápr. 11. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Foglald el magad valamilyen értelmes, hasznot hajtó munkával.
2020. ápr. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem köszi
2020. ápr. 11. 11:14
 3/4 anonim ***** válasza:
A CT és az MR is elérhető magánban, ha úgy gondolod okosabb vagy, mint a hat év egyetemet és utána több év szakképzést végzett orvosok. Egyébként orvosként nekem is az a véleményem, hogy szépen ki lettél vizsgálva, képalkotót pedig csak indokololt esetben kérünk, a tiéd nem az. Az agydaganatnak jellegzetes tünetei vannak, amik nem ilyenek. Javaslom, hogy kezdj el sportolni, legyen hobbid és járj pszichológushoz.
2020. ápr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2020. ápr. 11. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!