Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hihetek az orvosomnak vagy nem?

Hihetek az orvosomnak vagy nem?

Figyelt kérdés
Ez volt a masodik Closztis honapom, a ciklus 5-9 napjaig kellet hogy szedjem.a 12-dik napon mentem tuszot nezni,es az orvos egy-egy darab 3cm cisztat latott mindket petefeszkemben!!azt mondta erre hogy tul stimulalodtam es hogy ciszta lett belole!!Ra 4 nap mulva el kezdodott lenni az a bizonyos tojas feherje nyak,csak ugy szinte omlott ki belolem!!aztan felhivtam egy baratnomet aki aszisztens no,es el magyaraztam neki hogy mit mondott az orvos hogy cisztaim vannak,es ere o azt mondta hogy az orvos most vagy huje,mert hogy szerinte a tuszoket latta 30mm-esnek,es azert volt az a sok folyasom mert hogy igen is peteeresem volt!!Az orvos Duphasztont irt fel a ciszta ellen!!amugy amikor volt ez a folyasom akkor minden nap eggyut voltunk hogy nehogy ki maradjunk valamibol!!most meg a cicim ugy feszit foleg inkabb a mellbimbom bizsereg es viszket,ilyen meg soha nem volt,amugy December 5-re nem varom!!szerintetek akkor most kinek higyek,a baratnomnek aki azt mondta hogy igen is peteeresem volt,vagy az orvosnak aki azt mondta hogy cisztam van,es attol ebben a honapban nem is lessz mar peteeresem!!
2010. nov. 27. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom,de higgy a testednek,az a biztos!

Voltatok is együtt,így megadtatok minden esélyt!!

Azért gondolom nem olyan h.lye,hogy egy cisztát ne tudjon megkülönböztetni egy tüszőtől??!! :S

2010. nov. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
es akkor szerintetek igaz az hogy ha mar cisztam van a ciklus elejen,akkor ott mar nem is lehetet peteeresem?
2010. nov. 27. 18:17
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezen fölöslegesen agyalsz, jövőhéten kiderül.

Mindent megtettél az ügy érdekében, ez nyugtasson!

2010. nov. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30 mm-es tüsző nincs, ha olyan nagyra nő és 22-23mm-esen nem sikerül neki megrepedni akkor onnantól kezdve ciszta lesz belőle, annak nevezzük.
2010. nov. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Utolsónak igaza van: a tüsző kb.22 mm-esen reped meg, ha mégis elmarad az ovuláció, akkor vagy visszafejlődik vagy cisztává alakul. A ciszta pedig okozhat terhességi tüneteket (saját bőrömön tapasztaltam)...

Ha pedig csak dec.5-re nem várod, egy kicsit korai lenne tüneteket érezni (mármint ha tényeg sikerült volna).

2010. nov. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pedig mar annyira szeretnek babat hogy ebbe a sok varakozasba bele lehet orulni!!
2010. nov. 28. 12:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajna tényleg igazuk van az előttem válaszolóknak!Én is szedtem három hónapig clostyt abból egy hónapban uh-n nekem is 3cm-es cisztát látott középidőben a dokim (endokrinológus,tehát érti a dolgát)!Köv.ciklusomban csökkentette a closty adagom és félidőben már nyoma sem volt a cisztának!3 cm-es tüsző az már ciszta és nem reped meg!!!

Kitartás!Köv.hónapban sikerülhet!!!

2010. nov. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

En is jartam igy, hogy clostilt szedtem es tul stimulaltak a tuszoket es ciszta lett belole, de nem kell megijedni, 1 honapig nem szedtem a gyogyszert es magatol elmulott. Sok sikert a tovabbiakban.

E.

2010. nov. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!