Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az exem kattant lenne?

Az exem kattant lenne?

Figyelt kérdés

Nem irok alap storyt, mert hosszu lenne.. a lenyeg hogy mint a legtobb fiu a tenyeremen hordoztam, szerettem, torodtem vele de kirakott egy ev utan.. ez tortent masfel eve, nekem akkor majd megszakadt a szivem honapokig mire le tudtam szarni..

Erre ujra elokerul, megpedig az instagramon, nezi a storymat folyton, ugy hogy nem is kovet, de kozben meg palija van:D

Lanyok, ti hogy gondolkoztok, hogy van ez???:DDD



2020. ápr. 11. 16:03
 1/3 anonim válasza:
49%

Én a helyedben nem foglalkoznék vele, had egye csak a penész! Amúgy én is nézegetem az exemet néha mert valamennyi "szeretet" maradt bennem az irányában pedig nem szépen váltunk el! Soha nem akarnék tőle semmit de valamikor mégiscsak ő volt a mindenem! Ne foglalkozz vele, éld az életed!

28L

2020. ápr. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Persze, csak felkavarja bennem az erzeseket... megkerdeztem, hogy miert nezeget meg egyebek (persze nem igy neki estem, mert nem beszeltunk 3 eve, es mi normalisan valtunk el) es azt mondja, hogy mert neha kivancsi, hogy mi van velem🤣 mondom okes, akkor igyunk meg egy kavet es beszelgessunk.. erre benyogi hogy a baratja lehet nem orulne nek, mondom xd, ja hogy van baratod

harom eve meg nem volt ram kivancsi akkor most miert? Vicc

2020. ápr. 11. 16:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem túlgondolod. Néha én is nézegetem, hogy mi lehet az exeimmel, mert kíváncsi vagyok, ha unatkozom. Most meg főleg van idő ilyenekre, de attól még nem akarok velük beszélni, még udvariasan csevegni se, mert azért annyira nem érdekelnek.

Azt meg nem fogja neked megmondani konkrétan, hogy azért nem akar veled találkozni, mert valójában annyira nem érdekled csak nincs jobb dolga.

2020. ápr. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!