Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért csinálja ezt a nárciszti...

Miért csinálja ezt a nárcisztikus exem?

Figyelt kérdés

Több dolog is utalt arra hogy az exem nárcisztikus, pl. ha valamiben nem értettem egyet vele, akkor haragudott, szidta az exeit, ő mindenben jó és tökéletes stb.

Viszont ő szakított velem, én pedig utána letöröltem az ismerőseim közül. Utána mégis az üzenőfalán megosztott egy jó pár szerelmes zenét, idézetet. Volt amikor kiraktam egy képet és hasonló képet tett ki mint én. pl. kitettem egy képet egy bizonyos helyen, aztán ő is csinált ott egy pár napra rá képet. Majd összejött egy másik nővel egy pár hónapra a szakítás után.

Kirakok egy képet a történetembe, és szinte mindig megnézi. Tehát ebből gyanítom hogy nézi az adatlapomat is.

Az új barátnőjével is pont ugyanazokon a helyeken készíti a képeket, ahol velem is járt.

Még a haverja is felvett ismerősnek, és azóta engem lájkol. Az exem volt hogy még 2 kamu névvel is bejelölt ismerősnek.


2019. dec. 9. 11:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod, hogy van élet a facebookon kívül? Nem mellesleg privátra is lehet állítani
2019. dec. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tudom, de érdekelne miért csinálja ezt velem. Olyan válasz nem érdekel ami nem a kérdéshez kapcsolódik.
2019. dec. 9. 11:52
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem valami mentális bajod van és ezt csak te képzeled. Le kéne már szakadni róla! Hullára nem veled foglalkozik. Ha te érdekelnéd akkor nem hagyott volna ott. Te foglalkozol folyton vele. Ami szánalmas mivel már a sokadik kérdésed ez a témában. Azt is kétlem, hogy nárcisztikus lenne. Csak ráaghatod, hogy igazolást keress arra, hogy elhagyott. Veletlenül sem azért hagyott el mert nem vagy 100as. Ahogy írtad neki van más kalcsolata. Azért viszi a csajt olyan helyekre mint téged mert eddig terjed a fantaziája. Azokat a helyeket szereti. A csajoknak is bejön miért ne ismételné. Felejtsd el és kezd új életet. Ő már nem veled foglalkozik nem beléd szerelmes. VÉGE!
2019. dec. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ez a sztori szerintem már csak a te fejedben létezik. Az exed szakított veled és már nem érdekled. Ha kitörölted az ismerőseid közül minek nézegeted az oldalát? Komolyan nem értem? Ha érdekelné mi van veled akkor veled lenne most is. Ez nem jutott még az eszedbe? Nem normális amit csinálsz ugye tudod?
2019. dec. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ha annyira nem érdeklem akkor minek nézeget? Azután néztem meg én is őt, miután láttam hogy ő is folyamatosan nézi a profilom.
2019. dec. 9. 13:29
 6/16 anonim ***** válasza:
45%
A nárciszok gyakran nézegetik az áldozat profilját hogy fel vannak e töltve energiával. Ugyanis amikor együtt voltatok akkor elszűrte az összes energiádat majd keresett mást. Most pedig visszanézegeti a régi áldozatait hogy hogyan vannak. Gyakran ismerősöket keresnek és kérdezgetnek az áldozatról hogy hogy van vele. Igazából csak azért érdeklődik felőled hogy hátha újra tele vagy e energiával mert akkor újra visszatérhet és kihasználhat,elszívja újra az energiádat.
2019. dec. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ez egy baromság. Nekem tényleg volt nárcisztikis barátom. Kiszívta az összes energiam majd szakított. Hála az égnek a büdös életbe nem keresett többet. És nekem sem jutna az eszmbe nézegetni mi lehet vele. Örülök, hogy megszanadultam tőle. Ha már általánosítunk őket már nem érdekli mi van azzal akit hatrahagytak. Már csak azért sem mert akkor látniuk kéne hogy az illető talpra állt idővel és így oda lenne az önigazolásuk. Ebben a kérdesben sokkal jobban érdekelne a kérdező miért nezegeti az exe profulját naponta többször miközben kitörölte és miért teszi fel ugyan azt a kérdést itt minden héten? Nagy a baj kislány!
2019. dec. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
47%
Honnan veszed hogy nézeget???! Neked kiírja a facebook? :D csak szeretnéd ha nézegetne.
2019. dec. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 NatInt válasza:
9%

Nem biztos magában és ellenőrizni akar. Nem akarja teljesen elengedni a kezed, mert lehet visszajönne, ha mégsem jönne be az új csaja.

Hagyd, ne foglalkozz vele és ne végy róla tudomást. Ez nagyon idegesítő és hamarabb átgondolja, hogy jól tette-e, hogy elhagyott. Az, hogy Te visszafogadod-e, ha mégis Téged választ, már csak Rajtad múlik. Ha viszont tényleg olyan, amilyennek leírtad az elején, az gáz, nagy eséllyel nem fog változni...

2019. dec. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Utolsó, dehogy akar visszamenni hozzá a srác. Ne bíztasd. Már vagy egy éve kirúgta csak a kiscsaj nem képes tovabblépni és beképzel már mindent ami nincs.
2019. dec. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!