Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire esélyes hogy az exem...

Mennyire esélyes hogy az exem még felkereshet?

Figyelt kérdés

3 hónapig jártunk a volt barátommal. Bizonygatta nekem, hogy ő még sose volt olyan szerelmes, mint belém. Még ajándékokat is vett nekem szinte mindennap meglepett valamivel. Olyanokat mondott nekem, hogy a testemből kiharap egy darabot, és megeszi. Azért is szólt nekem hogy többször kimegyek a mosdóba, egyszer az is előfordult, hogy lefogott hogy ne menjek ki, és kérdezte, hogy miért kell kimennem.


Az exeiről is beszélt, hogy előttem volt egy 3 éves kapcsolata, 2 év után ő szakított a lánnyal, de a lány visszakönyörögte magát így voltak 3 évig együtt.


Meg volt egy lány aki már második randit nem akart tőle, reméli megveri a sors.


Volt úgy állítása szerint viccből rálépett a lábamra, kicsit megszorította a nyakam, amikor megkérdőjeleztem a nagy szerelmét. Ezeket ő viccnek gondolta. Állandóan kérdezgette, ha nem rá nézek, hogy mire gondolok.


Azt mondta ha összeköltöztünk volna megtiltotta volna hogy olyan filmeket nézzek amiben melegek vannak.


Egyszer csak a kocsival elvitt egy helyre. Mondja hogy szakítsunk, mert hogy én milyen féltékeny vagyok. Mondta legyünk barátok. Ekkor nem szóltam semmit. Kiakartam szállni a kocsiból, de megragadta a karomat. Ekkor mondtam rá mindenfélét, ütöttem, és otthagytam, nem emlékszem hogy, de kisikerült szabadulnom a karmaiból.


Utána Facebookon még írt, hogy sajnálja ezt a döntést, meg hogy ne haragudjak rá, sose vert át. Nem válaszoltam erre. Olyan 2 óra hosszáig fent voltak nála a közös képeink, én egyből leszedtem. Azóta volt úgy hogy arról a helyről tett ki képet ahová eljártunk, ami egy park.


Ennek már 1 hete, de azóta nem hallottam felőle. Kereshet még? Nem akarom, de egy helyen lakunk, mindössze pár méterre.


2019. jan. 12. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha keres is, akkor se vedd fel vele a kontaktot.

Örülj, hogy megszabadultál tőle.

2019. jan. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Inkább neki kéne félnie tőled, mert tuti valami kattanásod van, ha képtelen vagy nem kiírni mindennap gyikre ezt a fos sztorit. Valaki igazán TILTHATNA téged.
2019. jan. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Bakker, ha pár méterre laktok akkor simán kereshet. Ezért jobb ha legalább egy utcányi távolság van közted és a kiszemelted között.


Előző: ha ennyire irritál a kérdés, akkor linkeld a kéddező másik kérdését.

2019. jan. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet tudni, hogy békén fog hagyni, vagy nem? Minden esetre egyedül sötétben ne közlekedj egyenlőre a környéken. Ez az ember nem normális. Az ilyen, ha bekattan, akkor ölhet is.
2019. jan. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Es amikor ki akartál szállni, azt mondta tedd hátra a táskád a kocsiban?
2019. jan. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A kettes válaszolónak teljesen igaza van! Neked van valami defekted kérdező, minden rosszindulat nélkül.
2019. jan. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#3 Parancsolj:


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..


S van még egy rakat, de ha nem haragszol, azt most nem kukázom ki! A kérdező nem százas, ennyi!

2019. jan. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2019. jan. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!