Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Magyarországon miért ilyen...

Magyarországon miért ilyen magas a halálozási arány a koronavirusban?

Figyelt kérdés

Horvátországban a mai napon 1534 betegbol 21 halt meg eddig.

Új zélandon 1312 bol 4 hunyt el.

Eszt országon 1304 - bol 24 hunyt el.

Luxemburgban 3225-bol 54 hunyt el.

Japánban 6005 bol 99-en.

És még rengeteg sokkoló statisztika van, csak néhányat soroltam fel. Ti mire gondoltok, ez miért lehet. A szornyu egészségugyunk miatt vajon?



2020. ápr. 11. 17:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
62%

Viszont valahogy növelni kell a tömeges szűrést az tuti.


Remélem ez a pooled PCR tesztelés beindulhat, amivel 64 beteget egyszerre lehet tesztelni. (Egyénire nem jó) Vagy egy közösséget egy PCR teszttel.


[link]


Lehet a mi cégünk is hamarosan beszáll, mert a tech (PCR gépek) és tudás is megvan hozzá. Ha lenne állami támogatás a tömeges szűrésre, akkor beindulhatna a project.


Illetve a szennyvíz minták szűrése is izgalmas lehet. Már a detektált esetek előtt több nappal, a székletben és a szennyvízben ott van a vírus RNS-e!


[link]


Kérdés, lenne-e érdeke az államnak ebben.

2020. ápr. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
9%
Te meg fosol, hogy lázításért, meg rémhírterjesztésért elvisznek ( lehetőleg az USA ba ), mert érdekes múdon éppen a nagyon fertőzött országokat hagytad ki a felsorolásodból, ahol pedig nem lehet panasz az egészségügyi ellátással, és mégis markolóval temetnek...
2020. ápr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Jézusom, ki lázit itt? Én csak felsoroltam néhány országot ahol korulbelul annyi fertozott van mint itt nálunk, a halálozási arány mégis sokkal alacsonyabb. Neked mi a fene bajod van? Ez egy sima kérdés.
2020. ápr. 11. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!