Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mitől lehetett?

Ez mitől lehetett?

Figyelt kérdés
Tegnap este az ágyban feküdve hirtelen elkezdett fájni a mellkasom, fel is kellett üljek, nyomó érzés volt. Azt tudni kell rólam, hogy mostanában nagyon, nagyon sokat stresszelek, és ideges vagyok szinte állandóan. Ez a nyomó érzés nem múlt el elég sokáig, nagyjából fél tizenkettő környékén jelent meg, és még akkor is éreztem amikor háromkor felébredtem inni. Mostmár nem fáj, de szerintetek mitől lehetett? Eléggé megijedtem!

2020. ápr. 13. 19:20
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és egyébként 45/N
2020. ápr. 13. 19:21
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a stressztől simán szokott random ilyen előfordulni
2020. ápr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálam is stressztől jön elo, volt h 160as pulzusra keltem az éjszaka közepén...

24L

2020. ápr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb jelentkezik mentőt kell hívni. Lehet pl. reflux, de lehet Prinzmetal angina is.
2020. ápr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja és ami még érdekes, mintha ivásra jobb lett volna!
2020. ápr. 13. 19:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor inkább savas történet, de az a baj, hogy lehet szívkoszorúér eredetű is, és jobb félni mint infarktusban feldobni a mamuszt.
2020. ápr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!