Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet csontrák?

Ez lehet csontrák?

Figyelt kérdés

Nagyon kezdek ráparázni a dologra, de most orvoshoz se lehet ezzel menni.

Pár éve teljesen véletlenszerű periódusokban, valahol a bal combcsontom tetején belül éles fájdalmakat érzek. Néhány másodperctől kb. félóráig terjed az időtartama és hullámzó erősséggel. Valamikor hónapokig nem jelentkezik, valamikor több egymást követő napon is.

Mi okozhat ilyet?

Gyerekkoromban csípőtágítót vagy mi a fenét kellett hordanom. Lehet köze hozzá?

Esetleg csípőízületi probléma?

Kb. pont a képen megjelölt helyen fáj:

[link]


2020. ápr. 14. 12:22
 1/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ezt nem tudom mi, de biztos nem csontrák.
2020. ápr. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anarchy666 ***** válasza:
Ez biztosan nem csontrák. Az elkezd fájni és folyamatosan fáj amíg meg nem kezelik. Ha 1.5 évig ráért a probléma, akkor nyugodj meg mert a járványhelyzet után is bőven ráérsz vele.
2020. ápr. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most már csípőízületi-gyulladásra gondolok akkor.
2020. ápr. 14. 13:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Csontrák nem fáj évekig, kezeletlenül jobb esetben hónapokon belül halál a vége.
2020. ápr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nem csontrák! Kizárt! Ez valami ízűleti kopás, vagy gyulladás inkább. Vagy izom gyulladás.
2020. ápr. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
30 éves vagyok, a kopás szerintem kizárva, mert 10 éve is volt ilyen jellegű bajom ezen a helyen, de sokkal ritkábban és kevesebb ideig. Max. 1-2 másodpercig nyilallt bele.
2020. ápr. 14. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!