Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vajon mi lehet a probléma?

Vajon mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Szeretnék segítséget kérni!

Kb. 2 hónapja szenvedek azzal, hogy fáj a végbélnél olyan szinten, hogy ha ülök egy darabig utána már abszolút nem tudok rajta ülni, mert nagyon fáj. Fáj már a gátnál is. Én aranyérre tippeltem eleinte, de nem az, mert 2 doboz kúpot használtam már el!

Ez mindig széklet ürítés után van a fájdalom, olyan mintha valami lenne a székletembe és felsértené nekem ott.

Most 3 napig teljesen jó volt, egyáltalán nem fájt még amikor székletet ürítettem sem. De tegnap óta megint elő jött.

Most már arra is gondolok, hogy valami étel miatt lehet, amit nem tud megemészteni a gyomrom, pl: gluténérzékenységre gondoltam. Csak most a jelenlegi helyzetben sehova nem tudok elmenni! Kérem olyan adjon választ, aki esetleg már járt ebben a cipőben! Nagyon félek, hogy bármi nagyobb baj is lehet. :(



2020. ápr. 17. 14:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Ez lemaradt: 19/L
2020. ápr. 17. 14:33
 2/5 anonim válasza:
Elmentel mar orvoshoz?
2020. ápr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem, mert azt gondoltam, hogy aranyér és vettem inkább kúpot.

Most meg ugye nem tudok orvoshoz menni!

2020. ápr. 17. 14:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Végbélrepedés, sipoly is lehet. Nem volt véres a székleted? Egy proktológus vizsgálata nem ártana.
2020. ápr. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De, volt hogy véres volt.

Ohh.. csak így nem tudom, hogy mi tévő legyek.

2020. ápr. 17. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!