Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mik állhatnak a következő...

Mik állhatnak a következő tünetek hátterében?

Figyelt kérdés
70-enen túl lévő édesapám cukorbeteg már évek óta. Most 13-as a cukra, étvágytalan egy hete, hányt többször, rengeteget fogyott, nagyon nem néz ki jól és lázas 2 napja. Eléggé aggódom érte, mert jelenleg az egészségügyi ellátás borzalmas és ha nagyobb gond lenne, akkor lehet nem kapná meg a megfelelő kezelést. Én inzulin problémára gondoltam, lehetséges esetleg?

2020. ápr. 18. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha felhívnád az orvosát?
2020. ápr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, hívd fel hétfőn a háziorvosát, s mondd el édesapád tüneteit!
2020. ápr. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A 13-as cukor nagyon sok. Nekem akkor volt ennyi, amikor kiderült a cukorbetegségem. Azóta 7 alatt tartom gyógyszerrel és diétával.


A tartósan magas cukor érrendszeri beyegségeket okoz a vér koleszterin szintjének a mehemelkedésével.

Nekem a 7 alatti cukor mellett is egyre több szövődményem kezdett kialalulni. Majdnem megvakultam, majdnem sztrók közelébe jutottam, már alug érdztem a lábam ujjait, amikot elkezdtem szedni a koleszterin csökkentő sztatint. Azóta viszont már 5 év eltelt és minden korábbi szövődmény eltűnt. Most 65 évesen szinte 36-nak érzem magam sportosan, fiatalosan élek, már szövődmények nélkül. El sem hiszem, hogy ennyi vagyok, mert nem érzem közel annyinak se magam.

2020. ápr. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!