Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 27 évesen két hónapja fáj a...

27 évesen két hónapja fáj a nyakam és a környéki izmok feszülnek, mi legyen a következő lépés?

Figyelt kérdés

Sziasztok, voltam vele háziorvosnál, elmentem röntgenre, ott azt írták, hogy a nyaki lordosisom majdnem ki van egyenesedve, beutaltak reumatológiára, onnan elhajtottak hogy nincs időpont, elmentem egy magán reumára ott meg nem vettek komolyan, felírtak egy kámforos krémet és mondták, hogy "biztos el fog múlni", mert egyáltalán nem biztos, hogy a kiegyenesedett lordosis okozza a tűneteket, a reumás orvos szerint a gyúrás miatt van...azt mondta semmilyen tornát se végezzek. kizárta a nyaki sérvet a gerincvelői reflex vizsgálattal.


A nyakamnál érzem, és a környéki izmoknál (csuklya), néha a fejem is fáj emiatt, alvás után néha rosszabb, pedig anatómia párnán és kemény memoriter matracon alszom.


Mi legyen szerintetek a következő lépés ha nem javul a kenőcstől? Van ez a híres porckorong.hu weboldal, felhívtam őket azt mondták ameddig nem csinálok egy MRI-t nem állnak velem szóba. Hallottam másokat a kiropraktor tett rendbe


Menjek majd MRI-re, vagy csontkovács/gyógymasszőrhöz?

Dec 10-e óta tart és kezdem már nagyon unni


Köszönöm


2020. jan. 28. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Menj el egy csontkovácshoz! Budapesten Érmelléki Attilát ajánlom! Neked az a bajod hogy merevek az izmaid.. Ő majd köpölyözéssel segít rajta. És a gyúrásnak semmi köze ehhez.


[link]

2020. jan. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy gyulladás? Valszeg a gyúrással mindig ráerőltetsz, nem tud gyógyulni és regenerálódni.

Nekem ilyesmire anno a Flector krémet ajánlották, az nálam használt.


MRI-re el lehet menni, de szerintem felesleges, ez nem tűnik hatalmas gondnak.


A gyógymasszőr jó ötlet lehet, sima masszőrt nem ajánlok, én azzal egyszer megszívtam (az én hülyeségem volt) és jobban fájt utána mint előtte.

2020. jan. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ki fogom próbálni az ajánlást, ahogy látom jó sokan járnak hozzá időpontot is alig lehet hozzá kapni, remélem segíteni fog.
2020. jan. 28. 18:42
 4/4 A kérdező kommentje:
Eltelt pár nap, jobb lett és sikerült izolálnom a CSUKLYÁMBÓL jön az egész, totál szét van feszülve, a nyakam már nem is ropog és eddig sem a csontok ropogtak inkább hanem az ínak, ha megnyomom a csuklyámnál pont azt a fájdalmat érzem amit december óta, ami kb a fejemig is fel tud menni, nagyon durva.
2020. jan. 31. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!