Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Úgy nézek ki mint egy tizenöt...

Úgy nézek ki mint egy tizenöt éves. Huszonnégy éves vagyok (nagy valószínűséggel GHD-s), mit tehetek?

Figyelt kérdés
Senki nem szeretne alkalmazni, mert úgy nézek ki mint egy tizenöt éves. Huszonnégy éves vagyok és amióta az eszemet tudom ilyen voltam, nagy valószínűséggel GHD-s vagyok, de soha nem diagnosztizáltak a szüleim naivitása miatt, később pedig nem láttam okát, hisz Magyarországon az ilyen esetben semmilyen segítséget nem kapok ennek ellenére sem.

2020. ápr. 20. 09:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Növekedési hormon hiánytól csak kisebb leszel, nem tűnsz tőle fiatalnak. Ez egy adottság, nem pedig betegség.

Örülj neki, 40 évesen majd húsznak fogsz kinézni.

2020. ápr. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Mit jelent pontosan az hogy ghd?
2020. ápr. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#2 Growth hormone deficiency
2020. ápr. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Én is 24 éves vagyok és szemtelenül fiatalnak nézek ki, munkakeresesben nálam ez eddig nem okozott problemat, viszont en is úgy vagyok vele h eletem nagyobb részében javamra válik majd:D de Ha így van sminkkel, ruházattal, ilyesmikkel lehet csalni, mert nyilván ha kiscicas pólóban és farmerban mész valahova akkor 15-nek neznek elegáns öltözékben kis sminkben azért mar más a helyzet
2020. ápr. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Smink és öltözködés a titok

21 vagyok 155 centi és úgy nézek ki mint egy tini aki most kezdi a gimit, a hangom is olyan ráadásul, szóval nem vagy egyedül ezzel a problémával. Nővérem 6 évvel idősebb de tőle is szoktak személyit kéeni még, anyám pedig 10 évet letagadhatna nagymamám szint úgy, ez egy adottság később majd jól

2020. ápr. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, az oka amiért GHD-re utalok, amikor erről beszélek az azért van, mert Andy Milonakis Wikipedáján erre utalnak és úgy érzem, hogy ugyan ezzel élek együtt. NAGYON fiatalos vagyok, ami azt illeti elég valószínű, hogy szexuális életem nem lesz és ha valaha el tudok helyezkedni, akkor össze tehetem a két kezem, főleg itthon Magyarországon. Csak azt szeretném tudni, hol tudok elhelyezkedni, ahol nem a megjelenés számít igazán? Az informatika majdnem felejtős - Rendszerüzemeltetői végzettségem van és Helpdesk-nek nem alkalmaznak hisz nem vagyok elég maga biztos és a hívók se vennének nagyon komolyan. A "könnyebb" fizikai munkára meg nem biztos, hogy képes vagyok. Meg vagyok lőve nagyon.


Említésre méltó alakok még Alice Phoebe Lou énekesnő és Brandon Westfall egy angol srác aki nem ment valahogy keresztül a serdülő koron.

2020. ápr. 20. 12:40
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Nekem meg 30 evesen se akartak alkoholt meg cigit adni..jokat mokaztam mikor mutattam a szemelyit.Ez ink genetika..
2020. ápr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
En 36 evesen meg 21-nek latszottam, nem bantam. De nem vettek komolyan, ertem, hogy az zavar.
2020. ápr. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat, nem tehetek mást csak, ha próbálkozok úgy tudok érvényesülni. Remélem minden jobb lesz egyszer.
2020. ápr. 20. 15:38
 10/10 anonim válasza:

De jó Nektek!!!

Az a pasi akit szeretek 44 éves és 24nek néz ki!!!

És engem nem tart fiatalosnak,sőt idősnek tart 32 éves vagyok a tini lányokba van belebolondúlva akik 160 centisek 40 kilóval baba arccal feszes testtel.

Rám soha nem mondta hogy fiatalos vagyok? ( mások többen igen ) És nagy szivfájdalmam ez

...Az exét is jobbnak tartja nálam pedig az a nő 39 éves szerintem nem fiatalos de szerinte igen...:(

2020. ápr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!