Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Koronás a szomszédom. Mit tegyek?

Koronás a szomszédom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A mai nap folyamán észrevettem, hogy a szomszéd ajtóján (panelban lakok) egy piros tábla van, miszerint Ő megfertőzött a COVID-19-cel. Mit tegyek? Az erkélyünk egymás mellett van, és persze ilyen jó időben kimegyek órákra levegőzni, viszont láttam ma, hogy Ő is kinn van. Nagyon meg vagyok rémülve, mivel a mamám is velünk él, és nem akarom, hogy baja essen. A válaszokat előre is köszi. 16/F

2020. ápr. 20. 19:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%
Ha az erkélyek között van legalább 2-3 méter távolság, akkor oda nyugodtan kimehetsz.
2020. ápr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"egy piros tábla van, miszerint Ő megfertőzött"


"A kérdező kommentje:

Szövegértés!"


Úgy tűnik, te magad sem érted, amit írsz. :)

Kit fertőzött meg? Téged? Tehát te is fertőzött vagy már? Nem! MegfertőzŐDött!


Mindenki írja, hogy nem tehetsz semmit, közben meg adják a tanácsokat ezerrel. :DD


Azt teheted, amiket tanácsolnak.

2020. ápr. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
53%
Ne beszélgessetek, és annyi. Nem kell ezt túlreagálni.
2020. jún. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Beszélgetni szabad. Interneten keresztül, telefonon, vagy néhány méter távolságból.
2020. jún. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!