Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezt meg lehet gyogyitani...

Ezt meg lehet gyogyitani fejben, akaraterovel?

Figyelt kérdés
Az eros szorongast, panikbetegseget meg lehet gyogyitani gyogyszer nelkul is? El tudom erni pszichesen azt, hogy ujra jol erezzem magam, ne ontson el a szorongas mindenert illetve kezeljem helyen? Vagy csak gyogyszerrel lehet hatekony eredmenyt elerni?
2020. ápr. 22. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet.

Mert az orvos csak egy ember, aki gyógyszert ír fel,

melyről csak nagyon keveset tud,

olyan betegség kezelésére, melyről még kevesebbet tud,

embereknek, akikről semmit sem tud.

2020. ápr. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

47 eves vagyok. Gyerekkoromtol fogva kinzott a szorongas, brutalis hasmenestol fuldoklasig mindenfele tunettel. 27 eves koromig egy pokol volt az eletem. Mindent megprobaltam. Terapiak, alternativ gyogymod. Szep osszeg rament, az biztos. Mindig visszatert, el se mult igazabol.

27 evesen kaptam vissza az eletem, azota is gyogyszert szedek. Nem gondolom, hogy le kene szoknom rola. Eletet elek, repulogepre szallok egyedul, mikor 27 evig a szomszed utcaig eljutni horror volt. Jok a leleteim, igen, a majam is.

Xanax es antidepresszans. Elsosorban a Xanaxra eskuszom.

2020. ápr. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!