Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tourette szindrómás vagyok?

Csakegykerdes88 kérdése:

Tourette szindrómás vagyok?

Figyelt kérdés
Eddig nem tűnt fel, most láttam egy videót erről a betegségről, és a tünetek egy részét megfigyeltem magamon is, például néha rángatózik egy kicsit a lábam. De nem is ezen lenne a hangsúly, hanem késztetést érzek arra hogy a szememmel a látóköröm különböző részeibe nézzek. Ezt el tudom nyomni, tehát nem kényszeres, de ha elnyomom, nem érzem annyira jól magam mintha megtettem volna. Emellett enyhébb izomrángatózásokra is figyelmes lettem, bár az nem biztos hogy ezzel függ össze, valószínűleg a stresszel és a kialvatlansággal. Légyszives ha lehet válaszoljatok, és a hülye poénoktól kíméljetek meg. Köszönöm!

2020. ápr. 24. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha most megnéznéd az esőembert, akkor meg autistának titulálnád magad.

"és a hülye poénoktól kíméljetek meg"

Ez nem az.

Baßottul unatkozol, és fejleszted a hipochondriádat.

2020. ápr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Inkabb enyhe ocd mint Tourette.
2020. ápr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!