Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek? Nem tudom már...

Mit tegyek? Nem tudom már mióta de a makk alatt (nem közvetlenül alatta hanem kicsivel lejjebb a hímvesszőn van) megjelent már egy ideje egy kis dudor olyan mint egy pattanás de nem az. Kicsit pirosas bőrszínü.

Figyelt kérdés
Mit tegyek? Nem fáj és nincs bajom vele csak akkor ha megnyomom ilyen fura kicsit fájó érzés kerülget. Megnéztem google-on de nem találtam semmit. Lehet, hogy csak egy szépséghiba, vagy betegség? Kérlek ne mondjátok, hogy orvoshoz menjek mert most itt van ez a vírus.

2020. ápr. 25. 23:46
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Kezdjük azzal,hogy hány éves vagy?

Nem hiszem,hogy szépséghiba,mert az nem fájhat(na).

Lehet,hogy pattanás lesz belőle,ami teljesen normális,ha az,akkor ne bántsd,piszkáld!

A másik,hogy hiába van ez a vírus,ha menni kell,hát menni kell.

Várj még egy pár napot,lehet egy hét is,de ha nem látod,hogy javulna,vagy esetleg rosszabbodik,akkor irány az urológia!

2020. máj. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!