Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ugye ez nem szívinfarktus?

Ugye ez nem szívinfarktus?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ma délután hirtelen elkezdett fajni a bal vallam es a karom felso resze. Azota folyamatosan faj, mar algoflexet is vettem be ra, azota kicsit jobb, de nagyon kellemetlen...

22 eves lány vagyok, nem dohányzom, meg semmi, de most beparaztam, hogy ez valami szives dolog, a neten is olvasgattam, es noknel ez eleg jellemzo tunet... Nem akarok hipochonder lenni, de nem csináltam semmi megeroltetot, nem huztam meg, tehat nem ertem, mitol fájhat... :( szerintetek?



2020. ápr. 27. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha az lett volna, nem a GYK-ra írogatnál, hidd el. Jön az eső, valószínűleg azt érzed. Vagy esetleg elfeküdted.
2020. ápr. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
de mit csináltál előtte. azt is írd már le.
2020. ápr. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Koszi, kedves elso, igazad van... Csak olyan furcsa es kellemetlen:(


Kedves masodik: semmit, ultem az agyamon, es egyszer csak ereztem a fajdalmat...

2020. ápr. 27. 18:33
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem 200 kilos fiatal no vagy esetleg extrem veszelyes eletmoddal, nem tunik valoszinunek szivproblema. Persze van, akinel jo, ha felmerul a gyanuja.
2020. ápr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Dehogy. Normál testalkatu vagyok, egeszseges taplalkozom. Sportolni igaz nem sportolok.

Egyre rosszabb a fajdalom, mar a kozerzetem is rossz, most vettem be a masodik fájdalomcsillapítót...

2020. ápr. 27. 21:09
 6/10 anonim ***** válasza:

megnyomhattál egy ideget


a biztonság kedvéért nézesd meg magad orvossal

2020. ápr. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kapsz levegőt? Nem légvételre fáj? Lehet, hogy becsípődött valami. Próbálj hanyadt feküdni és ellazítani az izmaidat.
2020. ápr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2020. ápr. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!!!!

Mára enyhult, volt, h nem is éreztem, inkabb ma mar ilyen nyilallo lett, nem folyamatos fajdalom... Erdekes... Tegnap este próbáltam mozgatni, nyomkodni, ahogy csak tudtam, hatha... Kinszenvedes volt... De most mar jobb!!! Hogy irtatok, valóban az ideggel lehetett valami es raparaztam csak nagyon! Koszi meg egyszer

2020. ápr. 29. 03:01
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja es legvetelre... Hmm... Nem fedeztem fel összefüggést a ketto kozott, mindig ugyanúgy fajt sajns :(
2020. ápr. 29. 03:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!