Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A kövér emberek miért a...

A kövér emberek miért a kifogásokat keresik?

Figyelt kérdés

Észrevettem azt, hogy szinte minden kövér ember azzal jön, hogy ő pajzsmirigy beteg, rossz a genetikája, vagy fogamzásgátlót szed.

Miért hazudnak maguknak? Tök véletlenül egyik sem sportol semmit. Soha.



2020. ápr. 29. 09:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
De most őszintén. Tedd fel magadnak a kérdést. Miért fáj neked más ember kövérsége? Csak nem azért mert büszke vagy rá, hogy te nem vagy az? Kell a megerősítés? A vállveregetés? Az, hogy jobbnak érezd magad másoknál?
2020. ápr. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Honnan tudod, hogy ki hazudik? Nagynénémnek kamaszkora óta gyógyszert kell szednie, gyereke sem lehet. Ha találkoztok hogy mondod meg, hogy csak kifogást keres? Orvosi papaírt vagy gyógyszert mutasson? Tudod, hogy mit tettek az önbizalmával az ilyen barmok mint te?
2020. ápr. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%

Miért gondolod, hogy ez kifogás?

Pajzsmirigy beteg vagyok, rossz a genetikám, és még fogamzásgátlót is szedek. Igen, ez így együtt mind hatással van a súlyomra, nem a jó irányban.


Ebből te miért hallod ki a kifogást? Ezek tények. Ettől függetlenül kemény sporttal, szigorú diétával le lehetne fogyni, persze. Csináltam. Csak éppen hatszor annyi erőfeszítés kellett hozzá, mint egy egészsgéges embernek, gyűlöltem az egészet és gyűlöltem magamat is.

Engem nem zavar, hogy kövér vagyok. Téged miért?

2020. ápr. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Te vagy az Norbi? :)
2020. ápr. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Rajtam meg van 10kg plusz és engem nagyon nem zavar. Sőt. Még szeretem is, mert gyerekkoromban folyton azért csúfoltak mert olyan voltam mint egy csontváz. Oszt akkor most mi van? Jah, és sportolok mellette meg jókat eszem és baromira nem érdekel mennyit mutat a mérleg.
2020. ápr. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
21%

Én is pajzsmirigy-beteg vagyok, Hashimoto-s. Elvileg már 100 kiló kéne hogy legyek az eredményeim alapján.. 1600 fölötti Anti TPO...

Mégis csak 60 kiló vagyok, 172 cm-es magassággal...


Ja igen, mert nem a kifogásokat keresem, hanem odafigyelek az étkezésre, és rendszeresen sportolok.

2020. ápr. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%
És ugye te ettől annyival jobb vagy mint mások... Utálom az ilyeneket mint te.
2020. ápr. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%

Kedves 6-os válaszoló :) Nagyon béna önfényezésbe nyúltál bele. Az anti-TPO-nak semmi köze nincs ahhoz, hogy ki hány kg, csak mondom. Ha szeded a pajzsmirigy gyógyszered, akkor a TSH szinten tartható, és ami mérvadó, az a T3, T4. Az anti-TPO HT-nál örökre változik és magas marad.

Tudom jól, hiszen HT-vel vagyok megáldva, ráaadásul az egészségügyben dolgozom.

Az, hogy HT-vel diagnosztizáltak nem jelent gondot, amíg van pajzsmirigy hormonod, szóval a kommented nettó bunkóság és 0 empátia van benne.


Kedves Kérdező!

Vannak obes emberek, akik nem tehetnek arról, hogy túlsúlyosak, és vannak olyanok, akik igen.

Ahelyett, hogy ilyen provokatív, sértő és bántó kérdéseket teszel fel, helyette tehetnél azért, hogy meggyőzd azt, akit lehet, aki tud ellene tenni... De ehelyett csak annyira vagy képes, hogy belegázolsz mások lelkivilágába. Milyen lelked van neked, meg milyen lelki sérüléseket szenvedtél te, hogy ez neked eufóriát okoz? Te miért nem mész el pszichológushoz? Mi a kifogásod?

2020. ápr. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
Senki sem mondta, hogy nincs olyan aki kifogásokat keres, viszont pár lusta miatt nem kéne elítélni a tényleg beteg embereket.
2020. ápr. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
59%

Fodrásznőm kifogásai (nincs semmiféle betegsége, csak úgy alapból kövér)


Saját bevallása szerint reggeli-vacsora min. 4 zsömle. Mondom neki, hogy fokozatosan csökkentse. Válasz: de úgy nem lakik jól. Tanácsolom, hogy vegyen tk zsemlét. Válasz: azt nem szereti. Mindenhová autóval jár. Javasoltam, hogy járjon gyalog. Válasz: de ő akkor elfárad. Sportolás javaslatra: "nincs időm".

És még hosszan tudnám sorolni....

2020. ápr. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!