Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ti szoktatok erezni a betegseg...

Ti szoktatok erezni a betegseg szagot, ha valaki beteg a csaladban? Vagy pl. orvosi rendelokben?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 29. 16:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
31%
Ugye azt tudod, hogy belinkelt hír csak egy bulvármédia szintü cikk????
2020. ápr. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Metionin ***** válasza:
34%
Aki azt írja, hogy biztos hazudok, annak szívesen kölcsönadnám az orrom egy napra, megfulladna. Szenzoros túlérzékenységem van, többek között a hallásomat és a szaglásomat érinti. A rákos embereken, ha bőrfelszínen vagy olyan nyálkahártyán van a daganat, ahol köze van lehelethez, böfögéshez, szóval a szájon át kifújt levegőhöz, ott a lélegzetüket ahogy beszélnek édeskés, fura rothadó szagúnak érzem. Volt egy bácsi a buszon, aki ismerősöm volt, minden reggel foglaltam neki helyet suliba menet és rajta éreztem először, torokrákja volt de ezt csak a halálakor tudtam meg. Utána anyám barátnőjén felismertem a szagot, neki egy elhanyagolt bőrrákja volt az orrán. Olyan mint amikor valakinek acetonszagú a lehelete betegség miatt csak ez másik, felismerhető szag ami vagy a leheleten vagy a bőr kipárolgásán érzik. Nyilván nem érzem meg egy zebránál állva vagy valami, csak közelről.
2020. ápr. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

11. nem kerestem ki a szakmai publikaciot, mea culpa - nem szokasom ilyet linkelni egyebkent.


Itt a kutatas publikacioja egy rendes oldalrol:

[link]


Ugye milyen erdekes a tudomany? 🤩

Folyamatosan valtozik es nyitottnak kell lennunk az uj dolgokra.

2020. ápr. 29. 22:52
 14/15 PAP SANYI válasza:
Igen főleg ha erős hasmenése van.
2020. máj. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Sándor G ***** válasza:

Valóban lehet èrezni, a rendelőben, de a családban is, ha van egy rákos, vagy tüdőbeteg ember,, mert egèszen más összetètelü rosszabb minősègű levegőt lèlegzik ki, mint egy egèszsèges ember..

Ès aki volt vîrusfertőzött,kórházban,,az bizony megèrzi a vîrusokat is a lègtèeben, a helysègben..

2021. jan. 30. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!