Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Borsó méretű dudor a végbélen?...

Borsó méretű dudor a végbélen? Aranyér?

Figyelt kérdés

Kivul helyezkedik el. Mostanaban vettem eszre, hogy valami nem okes lent. Nem igazan zavar, nem faj es nem is viszket, a legeslegminimalisabban erzekeny, de csak ha hozzaerek. Neha vissza is huzodik. Sokat olvastam az aranyerrol, valoszinu hogy ez az de szeretnem masok valaszat is hallani :)de lehetseges hogy ez nem az lenne?

Egyebkent van eselye.. Nem taplalkozok tul egeszsegesen, viszonylag sokat ulok, lassu az emesztesem (1-3 napig varat az urites). De erolkodni max tornazas kozben szoktam.

17/L


2020. ápr. 29. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínű az lesz az. Ha gyakran van székrekedésed egyél hetente többször lenmagpelyhet vagy por formájában kapható élelmi rostot. Bioboltokban beszerezhető. Ne hanyagold el, figyelj oda rá! Vérezni nem szokott? Tornázz, mozogj többet.
2020. ápr. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nem, nem szokott vérezni!

köszönöm a választ. szép napot

2020. máj. 1. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!