Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aranyér vagy mitől lehet?

Aranyér vagy mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elég kellemetlen dolog miatt írok,végbéltáji probléma. Már jó pár éve a fenekem és a nemi szervem között kialakult egy kis bőr részecske, semmi baj nem volt vele, egyszerűen oda nőtt. Idáig nem is foglalkoztam vele annyira, de már 2 hete körül észrevettem aranyetes tüneteket. A vegbélyilásomon mejelent egy lilás kis hólyagocska és azelőtt pár nappal viszketett is. Hívtam proktologust egyből, de nem tudnak most fogadni jó darabig ahelyzet miatt. Azt tanácsolták hogy aranyetes kenőccsel probaljam meg enyhíteni. Vettem is kenőcsöt a lila dudor és a viszketés el is múlik tőle. De az a hosszúkás bőr nem tudom mi lehet, valami előtunete lett volna az aranyérnek? Nem fáj meg nem is nőtt, de zavaró mostmár és megijeszt.

Ha valakinek volt ilyen tapasztalata és tudja vagy van ötlete kb mire számítsak, legyszi osszátok meg velem is.

Más panaszaim sosem voltak előtte, nem is vérzett, széklet kemény elég sűrűn, lehet azért lett aranyér ha az-e egyáltalán.

Köszi előre is!

21/L



2020. ápr. 18. 02:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Úgy látszik, a kenőcsre jól reagált az aranyered, a visszamaradt bőr pedig már ott fog maradni. Meglehet, néhány év múlva csökken a mérete, de ez lényegtelen dolog. amire koncentrálnod kell, az a szorulás (kemény széklet) megszüntetése. Itt már sokszor le volt írva jó néhány megoldás, csak rá kell keresni. Vagy a neten, jutubon, pl.

https://www.youtube.com/results?search_query=szorul%C3%A1s+k..

2020. ápr. 18. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem is van voltam orvosnal 3proktológusnál is, semmi gond vele annyit mondtak ha zavar akkor sebészetre kell menni! Szóval nyugi 😊
2020. ápr. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Okés. Köszi a válaszokat!
2020. ápr. 18. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!