Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha gyerekkoromban volt szivrit...

Ha gyerekkoromban volt szivritmus zavarom, az a kesobbiekben ujra kialakulhat?

Figyelt kérdés
Edesanyam mondta,hogy szuletesemkor szivritmus zavart allapitottak meg,de az orvosom azt mondta akkor,hogy elnovom majd es elvileg mire mentem altalanos iskolaba el is mult. Az utobbi idoben illetve mar regebben is,14 evesen is ereztem,hogy vannak pillanatok mikor hevesebben,gyorsabban ver a szivem magatol. Ez az utobbi idoben eloszokott fordulni parszor,illetve a vernyomasmeronkon van egy ikon,ami kimutatja,hogyha valakinek valami szivproblemaja van. Nagyapamnal kimutatja,akinek sziv megnagyobbodasa van es meg valamilyen szivbetegsege es nalam is. Elkepzelheto ez? Ajanlott lenne ezzel kardiologushoz mennem minel elobb,igaz?

2020. máj. 1. 01:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer a vedono azt mondta gimis koromban, hogy volt regen nekem szivritmuszavarom, de mar elmult. En errol soha nem tudtam, soha nem volt panaszom, semmi. Azt se ertem, hogy mulhat ez el, de elmeletileg nalam ez tortent. Erdemes elmenned kardiologushoz, mar csak azert is, mert legalabb megnyugodsz.
2020. máj. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem igen,de felltetlenul menj orvoshoz!
2020. máj. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy nagyon jó szívvédő és keringésre pozitívan ható kúrát csinálok a szüleimmel együtt, amit szívesen ajánlok neked is és másoknak is!

Galagonya virág + csalán (vagy csalángyökér) + gyermekláncfű gyökér. Ezekből reggel teát főzni (1-1 teáskanálnyit bele)A fél liternyi teát a délelőtt folyamán elfogyasztani Lefekvés előtt meg B-komplex vitamin. (azért lefekvés előtt, mert étvágyjavító egyébként. A természetgyógyász masszőröm ajánlotta és eddig nagyon bevált.

2020. máj. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdemes megnézetni már csak azért is mert aggaszt a dolog és az sosem tesz jót. Legalább megnyugtatnak. Nekem is van. Kálcium +magnéziumra javult én is most megyek a kardiologiára
2020. máj. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!