Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Letroxot szedők. Mennyi idő...

Letroxot szedők. Mennyi idő után kezdett javulni az állapototok?

Figyelt kérdés
Milyen tünetei voltak nálatok a pajzsmirigy-alulműködésnek, és milyen gyorsan állt be javulás? Köszi előre is

2020. máj. 2. 02:33
1 2
 1/11 anonim válasza:
Kb.6 hónapja szedem, de még nem àllt be rendesen. 4.2 ről lement 3.57 re miközben szedtem a szélént, majd felment 4.16 ra mikor nem szedtem a szélént az orvos javaslatára. Nekem meddőség miatt kellett szedni a gyógyszert.
2020. máj. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És tünetei voltak előtte, úgymint hízás, bőr- vagy szemszárazság, vagy memóriaromlás, ilyenek?
2020. máj. 7. 21:34
 3/11 anonim válasza:
Igen, bőr szárazság, hìzékonysàg és menstruáció probléma .
2020. máj. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! Hát nekem a hajhullástól az érthetetlen hízáson és arcpuffadáson keresztül a súlyos tanulási nehézségig minden volt. Komolyan, csak a ciklusomban nem volt semmi. Minden változás olyan lasssan következett be, hogy vagy észre se vettem, vagy azt hittem hogy normális. Aztán nemcsak a döntés, de az időpont ideje is eljött, és megdobtak ezzel a Letroxszal:D (aminek örülök!). Tegnapelőtt volt. Ha érdekel, majd jövök fejleményekkel.
2020. máj. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kedves utolso engem erdekel.
2021. jan. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Engem is érdekelne még, kinek mik a tapasztalatai, én fogytam közben 5 kilót, kevésbé zsírosodik a hajam és javul a memóriám, de közben egy IR-t is diagnosztizáltak nálam, és azóta van komolyabb javulás, hogy erre is odafigyelek.
2021. jan. 29. 00:41
 7/11 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, szedem az 50-es Letroxot és fogom is, bár volt kisebb kihagyás mert én is meg egy orvos is (összesen 3-nál voltam ezzel) úgy ítélte, hogy a jó eredmények miatt nem kell. Persze tudjuk, hogy az érték a gyógyszer miatt jó. A komment írásakor még nem tudtam, hogy Hasimotos vagyok.

Igazából a tucatnyi tünetem elmúlt, amik közül nekem a legfontosabb az volt, hogy ne legyen nehezebb a tanulás, az agyi erők. Egyedül a súlyom maradt ugyanúgy. 3 kiló tud ingadozni, amikor lejjebb megy az nem tudom hogy történik, de örülök neki, amikor meg visszamegy, akkor nem.

2021. jan. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én december 16 óta szedem a letrox 125 mg felét. Eddig nem sok minden múlt el, de eléggé teli lettem pattanásal ami eddig nem volt. Még február elején lesz az első ellenőrző laborom, utána tudok csak menni az orvosomhoz. Sajnos nekem még nem állt be, szerintem. A súlyomal, pedig elég depressziós lettem. 2020 május óta kezdtem el az életmód váltást, napig szinten mozgok. De eddig 1kg fel meg le megy.
2021. jan. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismét bebizonyosodott, hogy az életmódváltás lovat szophat ha nem társul hozzá egészség, bocsi a trágárságért de nyilván engem is megőrít, hogy korlátozott, helyes táplálkozással sem tehetek semmit a kinézetemért. El kellett fogadnom. Persze ha a család nem bánt vele, az már órási százalékban jó nekem.
2021. jan. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ha a súlyotok a gond, nézessetek inzulinrezisztenciát is, gyakran együtt jár a Hashimotóval, és az is akadályozza a fogyást. Nekem konkrétan azóta mennek le a kilók, hogy odafigyelek az IR étrendre, azelőtt hiába szedtem fél éve a Letroxot.
2021. jan. 29. 05:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!