Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 28 eves anyuka vagyok es...

Regina 2012 kérdése:

28 eves anyuka vagyok es arthiritisben szenvedek kb 2honapja jelenkeztek az intenziv tunetek. Sortarsakat keresek akik hasonlo cipoben jarnak. Ti hogyan viselitek el es milyen az allapototok hullamzo romlo esetleg tunetmentes?

Figyelt kérdés

#Reumas #izuletigyulladas
2018. máj. 29. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:

29 vagyok, 10 éve tünetes.


Hullámzó, de inkább romló. Folyamatos fájdamak, térd- gerinc, derék, csípő.

Télen mintha késsel vagdosnák az ujjaimat három eksztyű alatt is.

Ha behajlítom, nem biztos hogy egyhamar vissza tudom nyitni, stb. Hagyjuk, egy merő szenvedés sokszor a nap és hamarosan munkaképtelen leszek, még 4-5 év.


Anya 34 évesen már nem tudott dolgozni sem fogni.

2018. máj. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a házi kocsonya használatát(a YT- találszreceptet is ebben a témában). Azonkívül én szódabikarbónával rásegítek (1pohár vízben feloldok 1KK szódabikarbónát) akár kétszer is naponta.

Ha nem restelsz kérhetsz tanácsot a egeszsegfarm weboldalán.

Esetleg alaposaan csökkentsd a cukor, liszt és a tej fogyasztását.

2018. máj. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez nagyon elkeserito:( terapias kezelesek ellenere is.
2018. máj. 29. 18:10
 4/4 anonim válasza:
17 éves vagyok, most diagnosztizáltak. 3 hónapja kezdődött de már most kínszenvedés lábra állnom, markolni sem tudok. Ha 3 hónap alatt ide jutottam mi lesz 10-20 év múlva? Nem látok magam előtt nagy jövőt.
2019. ápr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!