Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Összefüggéstelen tünetek -...

Összefüggéstelen tünetek - alkoholmérgezés tünetei egy héten át, terhesség vagy más állhat a háttérben?

Figyelt kérdés

Egy hete volt egy italozásom, amire nem vagyok büszke, hányással, emlékezetkieséssel, ájuldozással. Utána egy napig hánytam mindentől, majd egy napig erős diéta. Utána is folytattam a diétát de a hányinger nem múlt el. Gondoltam, volt egy enyhébb alkoholmérgezésem ami hazavágta a gyomrom. Enni azért tudtam, általában natúr csirkét, salit, ropit, aztán szenyát, kicsi édességet. Pár nap múlva a rossz közérzetem mellé hőemelkedés társult, ami aztán elmúlt, de a hányinger, gyengeség folyamatos. Tegnap éjjel hirtelen ájulás szélén éreztem magam, nehéz légzéssel, éles hasfájással (gyomor és alhas is), szorongva. Mindenre gondoltam, terhességi tesztet is csinálgatok...

Nem tudok mire gondolni, mi lehet ez? Az alkohol következménye lehet a legyengülés miatt? Vagy a sok fekvés?

Nagyon nem függenek össze a tünetek.

(hányás hányinger, szédülés, végtagzsibbadás, gyengeség, nehézlégzés)

Kezdek megijedni...

20/N



2020. máj. 4. 11:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Valamit elkaphattál.
2020. máj. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!