Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Karantén náthásan?

Karantén náthásan?

Figyelt kérdés
Hogyan oldjátok meg, hogy ne menjen végig a betegség az egész családon? Itthon vagyunk a férjemmel, a sógornőmmel, a párjával és a 2-2 gyerekkel, én pedig elég náthás lettem, de ugye össze vagyunk zárva. A férjem már így is kezd lebetegedni, én pedig folyamatosan tüsszögök, folyik az orrom és ráz a hideg. A gyerekeim még kicsik, így folyton rajtam lógnának. Ti hogy oldottátok meg?

2020. máj. 5. 15:31
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja, az kimaradt, hogy a folyamatos orrfolyás-fújás miatt a maszk opciót kizártam...
2020. máj. 5. 15:32
 2/2 anonim ***** válasza:
Elvileg a náthánál az a tipikus, hogy mire tüneteid lesznek, már annyira nem is fertőzöl. Szóval moss kezet, mielőtt a családtagjaidhoz érnél, kerüljétek a puszit stb. De simán lehet, hogy már rég megfertőzted őket, csak még lappang. Inkább azon fog múlni, hogy kinek milyen az immunrendszere. Legalábbis én így tudom. Neked meg kitartást, banális betegésg a nátha, de eléggé az ember agyára tud menni.
2020. máj. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!