Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet reflux?

Ez lehet reflux?

Figyelt kérdés

Pár napja vettem észre, hogy szinte egész nap ég, fáj a gyomrom, étvágyam sincs, ha eszem, hamar tele leszek és újra indul a gyomorfájás...


Tudom, hogy karanten van, mi miatt kellene idegeskednem, valamiert allandoan stresszelek, foleg a jovo miatt, a virus hatasai mik lesznek, stb... Ettol alakulhatott ki? Plusz nemreg edzettem egy kicsit, es azota is mellkasi fajdalmam van, foleg a szegycsontom also harmadan.

21 eves vagyok, van esely ra, h sziv eredetu legyen? A bioritmusom is felfordult, ejszaka kukorekolok, es nappal aludnek, de akkor meg nem birok 5-6 oranal tobbet...

Nagyon megijesztett ez a mellkasi fajdalom. Mivel most nem lehet csak ugy orvoshoz maszkalni, azert irtam ide, hatha valaki esetleg tud tanacsot adni:)

21/N



2020. ápr. 16. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet
2020. ápr. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy az. A mellkasfájdalom is hozzá tartozhat nem hiába angolul is heartburn nek hívják. Lefekvés előtt ne egyél 4 órával és próbáld kerülni a savas ételeket
2020. ápr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet.Ha van otthon egy citromod facsard ki a levét, aztán idd meg.Ideig óráig helyre teszi a gyomrod.(Legalábbis nekem rendbe szokta tenni)
2020. ápr. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem így kezdődött. Fél év kemény diéta és savlekötő.
2020. ápr. 18. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek:)

A citromot kiprobaltam, kicsit jobb lett es a gyogyszertarban vettem quamatelt is. Most varok h mi lesz, de továbbra se leanyalom a dolog...

Meg egyszer koszonom a valaszokat

2020. ápr. 18. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!