Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Reflux kisugározhat hátba?

Reflux kisugározhat hátba?

Figyelt kérdés

Megettem egy fél doboz pizzát meg egy gyrost, (tudom hogy hülyeség volt, de jól esett :'D) és kijöttek tőle a GERD-es tüneteim: mellkasi szorító / égő érzés, teltségérzet, és a hátamba is "beleállt" a fájdalom, lapocka környéki részre. Ez amiatt van?


Egyébként GERD-et diagnosztizáltak nálam, de ritkán szoktak előjönni a kellemetlen tünetek, így gyogyszert nem is szedek rá.



20/F



2020. máj. 8. 01:15
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Szimplán hülyére etted magad. Ez nem betegség. Mozogj egy kicsit, sétálj a friss levegőn 10 percet, aztán hajrá tovább élet. Ha nem javul, igyál rá szénsavas üdítőt, böfögj egy nagyot és minden OK.
2020. máj. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A szénsavas üdítő a leghülyébb ötlet erre meg amúgy is refluxosnak. Igen a kaja okozta minden tüneted kisugározhat hátba. Kis adagokat kéne enned de szerintem ezt te is tudod :) salvus vizet tart otthon. Patikában kapható. Kis pohárral sokat segíthet az ilyen esetekben.
2020. máj. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!