Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ismertek olyat, akit megbüntet...

Ismertek olyat, akit megbüntettek a kijárási korlátozás figyelmen kívül hagyása miatt?

Figyelt kérdés
Miért, mennyire?
2020. máj. 12. 08:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Facen láttam panaszkodni egy ismerősömet, fejenként 10ezerre. Erdőbe mentek(volna) kirándulni, szerintem az volt a gond, hogy másik városba. Mást nem ismerek, kétszer láttam ahogy elbeszélgettek 1-1 fickóval, illetve egyre levillogtak egy csapatot, mondjuk ők tényleg nagyobb tömegben voltak.
2020. máj. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
A szomszédot büntették meg 25 ezer Ft-ra, mert bulit rendezett a haverokkal.
2020. máj. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Igen, a gyerekemet, de mi nem Magyarorszagon élünk
2020. máj. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Ja, 104 euro, mivel 18 év alatti. Ha 18 lenne, 400 lett volna a büntetés.
2020. máj. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
Hivatalosan nincs semmi jogalapja a büntetésnek, de nyilván egy 10 ezres bírságnál nem fogsz a rendőrrel vitatkozni meg panasszal élni ellene. Karanténból ha kimész, akkor megbüntethet.
2020. máj. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
18%
Mi van, torlitek azt a valaszt, hogy nem ismerek senkit, akit megbuntettek volna es csak azok maradnak, ami buntetesrol szol? xD Lol, a gyk is korona propagandat tol, vagy mi? Ismetlem, a valasz a kerdesre: SENKIT nem ismerek, akit megbuntettek volna.
2020. máj. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt a GYK-n olvastam több ilyet is, de személyes ismerősöm akit megbüntettek emiatt, nincsen. Remélem nem baj.
2020. máj. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem én töröltettem, most nézem először a válaszokat. Rohadt egy helyzet ez, a szüleim, mamáim még nem látták élőben a lassan három hónapos babámat, és mivel el kell hagynunk Pest megyét ahhoz hogy odamenjünk, tuti nem úsznánk meg :(
2020. máj. 12. 09:54
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ezer meg egy indokot ki lehet találni. Másrészt meg menjetek kevésbé forgalmas utakon.

Ha nem vagyok indiszkrét, hol lakik? Mert ha nem valami frekventált helyen (pl. Siófok), akkor kb 0% hogy megállítsanak. Na meg törekedni kell NEM hétvégén menni.

2020. máj. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hosszabb utazgatassal nem tudom, mi a helyzet, de igazabol barmilyen urugyet ki lehet talalni, nem hiszem, hogy leallnanak problemazni. Szulok azt mondjak, surgos banki ugyet kell intezni amit csak ott tudnak, mert ott nyitottak szamlat, vagy valami. Bar a bank lehet pont nem igy mukodik, de valamit ki lehet talalni, mindenesetre a babalatogatas akar varhat is, lassan enyhitik ezt az egesz dolgot.

Paromekra is csak raszoltak a rendorok, mert kollegakkal tartottak hazafele es megalltak beszelgetni kb 5-en, mielott mindenki ment volna a dolgara mas iranyokba, hogy ne lebzseljenek ott egyutt. (Kollegak, akik egesz nap egy helyen dolgoznak...) Nem volt buntetes, se igazoltatas, semmi, csak egy mondat.

2020. máj. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!