Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek a gyógyulásért, ha...

Mit tegyek a gyógyulásért, ha nem is vagyok beteg? Nem vagyok náthás, nem vagyok allergiás, mégis hetek óta orrdugulással küzdök.

Figyelt kérdés
2020. máj. 12. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Orrcseppfüggőség? Keress rá.
2020. máj. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó, de érted. Tényleg bedugul az orrom. Kb. napi 2X használok orrcseppet, és akkor végre fellélegzek. Mert ha bedugul, akkor nagyon rossz.
2020. máj. 12. 13:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezek szerint mégis függő lettél, ez pedig az elvonási tünet.
2020. máj. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ígyvan ezaz orrcseppfüggőség. Hagyd el, nagyon rossz lesz kb egy hétig aztán rendbe jön az orrod.
2020. máj. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De emberek. Most dugult be az orrom. Olyan rossz. Ma már egyszer bespricceltem. Ha nem spriccelek be, hogy alszok?
2020. máj. 12. 21:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor ne hidd el. Nem vagy az, használd csak nyugodtan majd szétmarja az orrnyálkartyád és agyba főbe vérzni fog. De tényleg használd nyugodtan hetekig / hónapokig nem lesz baj. 😉
2020. máj. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Te pont úgy beszélsz, mint az egyik exkolléga-haverom.
2020. máj. 12. 23:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Remelem mar nem aktualis, de leirom, hogy en mit tapasztaltam. 2-2,5 honapig minden nap hasznaltam rhinosprayt,tobb uveggel. Az utolso hetekben borzaszto volt, folyt a viz az orrombol es kozbe be volt dugulva az egesz. Hirtelen elhataroztam hogy nem fujok bele. Elmentem a patikaba, elmondtam a problemamat es a gyogyszeresz ajanlotta a rinopanteina orrsprayt, amiben mindenfele vitamin van. Csak azt hasznaltam 3 napig, mlnapi ketszer. Ettol nem dugult ki az orrom,de regeneralta belulrol. Miutan letettem a rhinosprayt az "alvás" katasztrofa volt, mar nagyon faradt es feszult voltam, de a 4.napon neha, nehany percre kidugult az orrom. Az 5.napon mar nem dugult az orrom es vegre tudtam aludni is rendesen. Azota nem hasznaltam rhinosprayt es megfogadtam, hogy soha tobbet nem fogom hasznalni
2021. jan. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!