Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hosszu ideje tarto melkasi...

Hosszu ideje tarto melkasi fajdalom veszelyes lehet?

Figyelt kérdés
Mar eleg regota 3,4 honapja erzek szinte napi szinten max 1,2 nap kihagyassal melkasi fajdalmat de nem faj folyamatosan legtobbszor bal oldalon.A hatam is nagyon faj es a nyakam spondilozisom van.Nagyon megilyeszt ez a fajdalom sziv lehet vagy a hatam miatt?Nem igazan mozgok.Es van tulsulyom is Elkeztem az eletmod valtast jol haladok lement 4 kg.Felek mozogni is mert a pulzusom hamar megugrik ha kicsit mozgok is es felek nehogy fokozodjon a melkasi fajdalom.Vagy be kene iktatnom a mozgast?25L

2020. máj. 13. 09:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Vizsgáltasd ki magad, beszéltél már a háziorvosoddal? Amúgy naponta 1-2 óra séta nem ártana a friss levegőn, ha megszokod, akkor nem fog a pulzusod felugrani, ha nem mozogsz eleget, az elég sok bajt okozhat.
2020. máj. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valami gerinctorna sem ártana mert attól is fájhat a hát meg a mellkas. De a sétával biztos nem ártasz maganak. Ha van pénzes szobabiciklire az is sokat segíthet meg a rendes bicikli is. Fokozatoaan kezd. Lassan 5 perc aztán 10 stb. Akkor nem lesz gond. De a helyedben a háziorvossal is beszélnék. Inkább életmódváltásra lenne szükséged mint fogyókúrára mert ha nem eszel akkor mozogni sem leaz erőd és attól is felmehet a puzus éa roaszul lehet lenni.
2020. máj. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!