Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi miatt lehet több éve tartó...

Mi miatt lehet több éve tartó nyakfajdalmam?

Figyelt kérdés

sziasztok. már több éve fáj a nyakam. jobb oldalon, ott ahol fáj fel is van duzzadva es elég merev is. az elején, pár évvel ezelőtt mikor ez kezdődött azt hittem csak szimplán elfekudtem vagy meghuzodott egy izom és majd rendbejon, de nem igazán történt így. eddig nem nagyon foglalkoztam vele, tapintásra fájt, illetve ha jobbra fordítottam a fejem. viszont az utóbbi időben már alig bírom jobbra fordítani a fejem es eléggé fáj is. orvos nem fogad egyenlőre. valakinek van valami tippje hogy ez mitől lehet? esetleg enyhíteni a fájdalmat? (neten kerestem de nem igazán találtam választ a kérdésemre). a valaszokat elore is nagyon köszönöm

18/L


2020. máj. 16. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:

azt értem hogy jelenleg nem fogad az orvos de mint említetted ez régóta van miért nem fordultál orvoshoz vele hamarabb? Igen lecseszlek mert ostoba vagy.


A kérdésre válaszolva pedig nyaki porckorongsérvre tippelek de nem vagyok neurológus

2020. máj. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
eleinte nem foglalkoztam vele, úgy gondoltam majd helyrejon. csak hát az utóbbi időbe már eléggé fáj. de igazad van és köszönöm a választ
2020. máj. 17. 06:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Sok gépezéstől szokott lenni, hogy felhúzva tartod a vállaid. Sajnos kialakulhat sérv is, az a legrosszabb, de hátha csak izomcsomó. Kend gyulladáscsökkentővel (pl. Voltaren), és mozgasd meg sokszor nap közben, illetve ne ülj, feküdj úgy, ahogy szoktál, találj valami más pózokat. Nézhetsz nyaki tornát neten, de nagyon óvatosan csináld, figyelve a tested jelzéseire.
2020. máj. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!