Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a nemi szerv környéké...

Mi lehet a nemi szerv környékén és a fenekemnél ez a nagy piros folt?

Figyelt kérdés

Hónapokkal ezelőtt kezdődött. Aranyér féle tünetekkel. Elmentem orvoshoz, azt mondta, hogy semmi gond, de ha nem múlik el, menjek vissza. Azóta jött ez a koronadolog, nincsenek orvosok. A helyzet azóta rosszabb lett. A fenekem és a nemi szervem (nő vagyok) környéki rész nagyon nagyon piros, és fura dudorok vannak rajta. Nem viszket, nem fáj, csak néha.

Próbáltam már kenni nivea baby krémmel, sudocremmel, körömvirággal, meg még sorolhatnám, de nem múlik el :( Sőt, úgy veszem észre, hogy egyre durvább..


2020. máj. 19. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
a zsíros, növényi zsírostól csak rosszabb lesz. Próbáld meg óvatosan tisztán tartani, és maximum telvirannal próbáld meg kezelni, vagy valami gomba irtóval. Nőgyógyász tud fel írni tablettás gomba irtót, lehet az a gond, de ha már nőgyógyász, akkor rá is nézhet. Vannak magánok is. Foglaljorvost.hu-t ajánlom.
2020. máj. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi.

Nagyon aggódom, hogy valami komoly. Olyan gusztustalan az egész :(((

2020. máj. 19. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!