Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Beteg vagyok? Inkább szervi...

Beteg vagyok? Inkább szervi vagy pszichés eredetű?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többet gondolkodok azon, hogy nincsen értelme az életnek, úgyis meghalunk. Attól félek, egyszer csak összeesek és meghalok, rengeteget stresszelek mostanában. Erősen dobog a szívem, össze vissza járnak a gondolataim, félek, hogy lebénulok egyik percről a másikra. Fogalmam sincsen hogy kezdjem ezeket a gondolatokat kizárnia fejemből.

2019. ápr. 6. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
pszichés
2019. ápr. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A stressztól elsősorban pszihés, de egy kivizsgálás sosem árt, enyhe nyugtato esetleg..

pszihologus? Valaminek történnie kellett, ami ezt kiváltotta..

2019. ápr. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fura, de ugyan ez a szitu velem is. Es fura, hogy ezt irod. Mintha lenne jelentese. Epp aludni keszultem, de nem tudtam. Aztan mondom felnezek ide, es itt egy ilyen kerdes. Velrtlen lenne? De egyebkemt csak nyugi. Szerintem csak tulsagosan is szeretsz elni es rossz bele gondolni hogy amiben vagyunk az hazugsag. Jo es rossz.. relativ dolgok. Az egesz elet relativ. Nincs semmi ezekutan. Vagy van, de az nem menyorszag vagy pokol. Mindenesetre jo errol elmelkedni. En megertelek. De ne stresszeld tul.:) csak lazan.
2019. ápr. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elsősorban ez mentál higiéniás probléma.

Amit kiválthat d-vitamin hiány is így tél végére.

2019. ápr. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!