Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez reflux? Vagy mi?

Ez reflux? Vagy mi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sokat puffadok mostanában. Emellett reggelente száraz a torkom és mintha begyuladt volna. Napközben sok váladékot érzek a torkomban. Kb 1-1,5 hónapja pedig elkezdett a szívem erősen verni. Úgy hallottam, hogy ilyet okozhat a reflux. A szegycsontom ég, de ha beveszek reggel savlekötőt akkor rendbe jön.

Illetve esténként lefekvéskor felerősödnek a tünetek, de nem csak este hanem mindig fekvő pozícióban.


Voltam már vérvételen és hasi és pajzsmirigy uh-n ott rendben volt minden. Kardiológián 1 éve voltam akkor rendben volt minden.


Az elmúlt években nem sokat törődtem az egészségemmel sajnos és sok édességet fogyasztok mai napig és nem nagyon mozogtam. Már megbántam. 17/F



2020. máj. 22. 02:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja igen. Azt elfelejtettem leírni, hogy mostanság sokat böfögök mert puffadok is.
2020. máj. 22. 02:57
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg reflux, de gasztron kivizsgálás után lehet biztosat tudni. Menj orvoshoz, ad gyógyszert is.
2020. máj. 22. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Valószínű, hogy reflux
2020. máj. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Valószínűleg mivel én nekem is ugyan ezek a tünetek, és refluxos is vagyok
2020. máj. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hali, igen én is az mellett vagyok hogy reflux mert nekem is ugyan ezek a tünetek vannak,sajnos most jelenleg is érzem ezeket a tüneteket és borzasztó :(
2020. júl. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!