Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet reflux?

Ez lehet reflux?

Figyelt kérdés
Bár a tünetek külön-külön sok mást is jelenthetnek,szerintetek ezek utalhatnak refluxra? Ezek jelentkeztek nálam: gyakori böfögés és rekedtség,fogak romlása es ritka kohoges. A fogaim alapbol sem teljesen jok,eleg sok gond van veluk de neha fajnak is,azon kivul h sargulnak es volt egy ketto lyukas is. Továbbá néha észreveszem,hogy nyelnem kell. Egyáltalán nincs légzési nehézségem meg ilyesmi,csak néha olyan érzésem van,mintha egyre többet kéne. Illetve régebben (kb fél éve) sokáig volt az,hogy egyfolytában,kocsiban,mindenhol hányingerem volt,de sosem hánytam,csak az inger volt meg. Edzek (acrobatikus rock and rollozok) és akkoriban minden ugrálásra rosszabb volt,volt olyan,hogy haza is kellett jönnöm. Voltunk orvosnál is,de semmi konkrétat nem mondtak,valamint annyit,hogy szerintük nem az. Pár klasszikus tünet,pl gyomorégés,nem jelentkezett. Szerintetek mi lehet ez? Hasonló tapasztalat? Előre is köszönöm a válaszokat!

2020. máj. 26. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Erdekes , h a doki ennyiben hagyta.... En pl. nézetnék gluten/laktoz intoleranciat.

Egyebkent, azt kiprobalhatod, hogy veszel Renniet és ha arra enyhulnek a tuneteid akkor vszinu megiscsak reflux.

Stresszes nem vagy?

2020. máj. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát én azt hittem, hogy nem, de nemrég kiderült, hogy ez belső stressz, amit ugye, nem nagyon tudok irányítani. De alapjáraton azt kell mondjam, hogy az életem szerencsére nem olyan, ami sok stresszet válthatna ki belőlem, maximum tesztek meg ilyesmik előtt szokott jobban kijönni rajtam.
2020. máj. 26. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!