Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet koronavírusos vagyok?...

Lehet koronavírusos vagyok? Ezek alapján érdemes telefonálni az orvosnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár napja ezek a tüneteim vannak:

-Fáradság (egész nap aludnék)

-Fáj a fejem folyamatosan akármilyen gyógyszert is veszek be

-folyamatosan a WC-n ülök. Nem hasmenés, de eléggé lágy széklet. (Nem változtattam az étkezési szokasaimon)

-és száraz köhögésem is van, de nem állandó. Napi 2-3x kap el.

-és meleg a fejem, nem forro de azért érezhető (nincs lazmerom pont most tört el :()

Inzulinos cukorbeteg vagyok ráadásul.felhivnatok az orvost és inkább egy felesleges kor, vagy ez nem az? Nem tudom találkoztam e beteggel sajnos. :(

Köszönöm a válaszokat



2020. máj. 26. 22:57
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
18 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Ezek alapján bármi IS lehet. Meg annak az ellenkezője is. Ami biztos: most beteg vagy. Én a helyedben egy telefont megeresztenék a dokinak. Jártál nagyobb társaságban mostanában?
2020. máj. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Boltban igen. Úgy h barátokkal találkozni nem.
2020. máj. 26. 23:35
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Fáradtság, fejfájás lehet a napok óta tartó frontoktól is, száraz köhögés allergiától, portól, stb., lágyabb széklet is sok mindentől lehet. Vérnyomásod rendben?

Én nem gondolnék koronavírusra, de felhívhatod az orvost, főleg a nem múló fejfájás miatt.

2020. máj. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!