Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ma 2 óra hosszát néztem a...

Ma 2 óra hosszát néztem a tv-t egyfolytában ezután kimentem pár háznyira elugrottam barátomhoz és szörnyen éreztem magam,leírni nem tudom az érzést olyan mint amikor jóból megárt a sok,befeszült a hasam izzadt a tenyerem minden bajom volt?

Figyelt kérdés

Később ez el is mult azt hittem már orvoshoz kell menni mi okozhatta ezt?

20L


2020. máj. 29. 22:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat,hogy ilyen furán írtam ki új még nekem ez a gyakori!😄
2020. máj. 29. 22:11
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Mennyit ittál ma?(alkoholmenteset)
2020. máj. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből senki nem tudja megmondani mi bajod lehetett. Próbald erhetőbben leírni
2020. máj. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szorongas. Okozhatja az idojaras is, vagy a kimerultseg. Na meg persze az is, ha keveset ittal.
2020. máj. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát nem ittam túl sok vizet. Igen egyébként szorongós vagyok
2020. máj. 29. 22:19
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Pánikroham. Ha sokáig nem mozdultál ki, érthető. Idővel belerázódsz ismét a kiruccanásokba. Figyelj addig is a táplálkozásodra, aludd ki magad rendesen. Rend, fegyelem, figyelem :) Azaz, ha kontrollt tudsz gyakorolni az életmódod fölött, nem fogod védtelennek, kiszolgáltatottnak érezni magad kint sem.
2020. máj. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem volt kozea tevezeshez. Enyhebb panik.

Olyan volt velem, hogy ha tul sokaig szamitogepeztem, vagy akar tul sokaig voltam a tengerben, csinaltam valamit, kesobb ereztem, mintha meg csinalnam. De erzekcsalodaskent.

Szerintem ez szorongas, panik inkabb.

2020. máj. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2020. máj. 30. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!