Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez a lükető érzés?

Mi lehet ez a lükető érzés?

Figyelt kérdés
Néha egy ponton az erem lüktet a bal vádlimban egy kis ideig. Nagyon félek hogy ez valami betegség tünete..mitől lehet ez?
2020. máj. 29. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Furcsa, mert pont ugyanezt tapasztalom egy ideje én is. Remélem valakinek lesz erre magyarázata...
2020. máj. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmit. Izom fáradtság, hosszabb ideig történő ülés is okozhat ilyet. ahogy idősödik az ember egyre több ilyen komoly "tünet" lesz. :)
2020. máj. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az az érdekes, hogy mindig csak egy ponton érzem , a bal vádlimban

Most pedig épp ott van egy pici zöld folt és megijedtem hogy ez valami komoly betegség tünete..

2020. máj. 29. 23:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hány éves vagy? :)

nem kell az ilyesmitől megijedni. Nem a vádlin lévő zöld pontokba hal bele az ember :)

ha nagyon zavar és nem múlik, majd nézesd meg orvossal. De nem kell megijedni.

2020. máj. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyen luktetesek a hasban, fulben, barhol neha elofordulnak. Szerintem a szem alatti remeges is ilyen. Napokig elo-elojon.

Csak ugy, netalan stressz hatasara. Tinikent en is megijedtem, aztan megszoktam, hogy neha elofordul. Es szinte mindenkivel.

2020. máj. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!